kubota 95 beygir tanıtım için gezintiye çıkmış bende bi foto çekiyim dedim

Ynt: kubato 95 beygir tanıtım için gezintiye çıkmış bende bi foto çekiyim dedim

nforcer link=topic=27472.msg227806#msg227806 date=1258042183' Alıntı:
eline sağlık sefa....kabin içi pek bi asortik :D piyasada bi bu eksikti bu da geldi tam oldu...
kabin içi asortik ama bizim gibilere iyi degil neden dersen ben zor inip bindim içine darmı dar göbekli olmak iyi degil bunlarda yaramaz yani :D :D :D

tümosancı sefa link=topic=27472.msg227808#msg227808 date=1258042370' Alıntı:
kabin içi asortik ama bizim gibilere iyi degil neden dersen ben zor inip bindim içine darmı dar göbekli olmak iyi degil bunlarda yaramaz yani :D :D :D
sefa kabinin içinde at mı koşturcaz be kardeşim :D

:D izim Ağalara gitmes onlar genelde göbekli :D
tümosancı sefa link=topic=27472.msg227808#msg227808 date=1258042370' Alıntı:

Emeğine sağlık Sefa...Ankara ' da da bi tane var bu tipin aynısından..Denemeyi çok istiyorum.Merak ediyorum baya...

eline sağlık sefa bu traktör markasının anasayfasında dünyadaki 2. yada 3.lider motor firması olduğunu iddiaa ediyorlar.

Ben kubota traktörü 15 -20 gün kullandım arkadaşlar.Keşke kullanmaz olaydım.Resmen insanda hastalık yapıyor.Debriyaja basmadan ileri geri. Hatta, ben debriyajı hiç kullanmadım desem yeridir.İleri geri kolu boşta istediğin herhangi bir vitese debriyaj kullanmadan tak.1,2,3,4 hiç farketmez ileri ,ileri, geri, geri.Vites de bol 1,2,3,4 yetmedimi 5 oda yetmezse verr coşkuyuu 6, kullanımı o kadar zevkli bir traktör.Manevra derseniz çiftçeker bir traktör ancak o kadar dönebilir,süper.10 üzerinden on.Kabin derseniz onun için yorum yapmayayım ,çünkü kullanmadım.Bana gelen kabinsiz 95 hp ME 9000 modeliydi.Fakat gördüğüm kabinler biraz dar gibi.

evet bencede kullanımı super.. cok rahat kullanımı var debriajsız gecişe diyecek yok zaten bende bi kullanmıştım ama işte kullanmadım gezdim biraz manevrasına falan bakmıştım.. vites gecişlerine hepsi yii görunuyordu.. pullukta denemek lazım..

Japon yapımı işte adamlara bizleri göstermeden yaparsalar böle olur :) Emeğine sağlık kardeş güzel resimler.

arkadaş japonlar işini bilir motor kedi gibi mırmır sessiz bizim burada 120lik newhollanda resmen me9000 modeli kafa koydu çeltik tarlasında deneme yapıldı çeltik işi en ağır iştir eğer bilirseniz.yakıt konusundada çok ekonomik yapılan demanstrasyonda gördük.kubatonunun zaten beko,loder gibi iş makineleride var.önemli olan sağlam bir firma,yedekparça ve servis hizmeti olursa ileriki günlerde kendini daha iyi kanıtlamış olacaktır....şimdiden eğer hangi firma getirdiyse işi sıkı tutsun başarılar..... ben bir eski traktörcü olarak izlennimlerimi anlatmaya çalıştım .