Mccormick cx85 römork çekmeye calışıyor

Ynt: Mccormick cx85 römork çekmeye calışıyor

çekmeye çalışan arkadaşta hayır yok öne takıp çekse anında çıkarır yada arkadan bakıldığında sağ tarafa destek koyarak devrilmesini engelleyip kendimi solundan bağlasa yine çıkarır neyse öğrenecekler

römork neredeyse devrilecek.böyle durumlarda fazla uğraştınmı römork tamamen oturuyor.en iyisi yardım çağırmak.ben olsam arkadaki tümoyu arkaya takar geri geri bir asılırdım.römork arkada iz olduğu için geriye daha kolay çıkar.hayret koca traktör hiçbirşey yapamıyor.arka lastikler kabak galiba.

Bu gibi durumlarda en iyi çözüm ' pehlivan Çeki ' uygulamak. Hem remork ön tekerinde ki baskı azaltılmış olur, hemde remorku çeken traktörün arka tekerlerine baskı uygulanmış olur. Öndeki traktör asıldığından dolayı şahlanma da olmayacaktır. İyi bir pehlivan çeki uygulaması takriben 1300-1800 kg arasında yükü kaldırır. Sadece remorkun tartıldığı pancar kantarlarında denenmiş bir sonucur.
Paylaşım için teşekkürler.

bu videoyu benim amca oğlu çekmişti youtube ' ye ben yükledim traktörü kullananda diğer amcamın oğlu römork bizim römork, bi abi almıştı pancar taşımak için önde agromet ' i olan. tümosan ' ı da bağladılar arkadan asıldılar ama römork iyice battığı için çıkaramadılar sonra başka bi römorka yarısını aktarıp anca öyle çıkarabildiler.