beynam da 6460 massey ferguson 6lı alpler yaylı .bölüm 2 işte budur

Ynt: beynam da 6460 massey ferguson 6lı alpler yaylı .bölüm 2 işte budur

6460 ses düzeni iyiymiş be yaw, hiç motor sesi yok :D

Bu arada altılıyıda iyi çekiyor, yağmus vardı sanırım hafif tavlı toprak, hatta az çamurlu...Ali; 398 güpür güpür diyosunda, kuyruğuna basmasın diye sağa kaçtı köşede resmen, 6460 yer bitirir onu :D

Teşekkürler Karakule!

valla tav,türkü,pulluklar,motorlar,içindeki 10 numara olunca böyle sürümler tabiki olur.eline emeğine sağlık abi kolay gelsin diyorum

nail abi ALLAH razı olsun ilk defa maşallah diyen cıktı ewet abi 398 bi ayrı katogorisin de .6460 la kıyas bile edilemz abi . kendi beygir gücünde ki motor lar arasın da 1 numara desek abartmış olmayız

ozan_06 link=topic=27563.msg229123#msg229123 date=1258577551' Alıntı:
6460 ses düzeni iyiymiş be yaw, hiç motor sesi yok :D

Bu arada altılıyıda iyi çekiyor, yağmus vardı sanırım hafif tavlı toprak, hatta az çamurlu...Ali; 398 güpür güpür diyosunda, kuyruğuna basmasın diye sağa kaçtı köşede resmen, 6460 yer bitirir onu :D

Teşekkürler Karakule!
isterse kaçmasın abi :)

bu tarla bıcılırlen ben varmıydım saban abı sanırım 6460 ankara ıcın uretılmıs bır traktor traktor surmenın keyfını doruklarında yasıyosun.... allah sana 6495 de nasıp etsın ınsallah yokmu daha beynamda 5000 donm tek parca tarlası olupta bır kızı olan aga..=)

wawwwww kimleri görüyoruz hoşgeldin şabancım, ellerine sağlık. 40 bin kere MAŞŞALLAH..
MF ' ye birşey diyecekliğim yok ama pulluğun çok kaliteli,,

6460 Masseyin içini bir detaylı anlatabilirmisin şaban, çok fazla düğme vs. var, çözemedim, hemde özelliklerinide anlamış oluruz, teşekkürederim.

Güzel sürüm olmuş toprak tavlı altındaki traktör 6460 bide böyle güzel oyun havası çalarsa(Sanırım şentepeli şükrü söylüyo) değme keyfine.Paylaşım için tşk.