3085 ve Td85 Karşılaştırmalı Teknik Özellik Tablosu

BU TEKNİK ÖZELLİKLERE GÖRE SİZCE HANGİSİ

• Kullanılan toplam oy
    24
Ynt: 3085 ve Td85 Karşılaştırmalı Teknik Özellik Tablosu

bence TD...ama masseyin katalogları hep yanlış..ağırlıklarla beraber 3.085 in ağırlığı 4000 kg civarında..td 85 4200 civarında tabi kabinler hariç..ayrıca bu teknik özelliklerden çok ayrıntılar daha önemli bence..zaten çekişleri yakıtları hemen hemen aynı..

bnce td85d zaten bız onu sectık secan abı yenı td lerın tum lastıklerı zaten radıal bıde bu karsılastırma yenı en son serı td ler ıle yapılsa mf nın hıc bı sansı yenı td ler super yolcu koltugu benım tn de bıle var ama td serısıne 3-4 kısı rahatlıkla bınersın mf en fazla 2 kıs bıner
,son olarak katolog bakarak karsılastırma yapılmaz bunlar gercek degerler degıl

bana sorarsanız hiç düşünmeksizin mf derim mustafanın sözüne katılıyorum egzos ve turbo hakkaten bozuyo ama yakında düzeltirler işallah diyorum.bide bunların fiyatları nasıl bilen varmı arkadaşlar.

ÜÇPIN@RLI KORAY link=topic=3336.msg33619#msg33619 date=1210360019' Alıntı:
bana sorarsanız hiç düşünmeksizin mf derim mustafanın sözüne katılıyorum egzos ve turbo hakkaten bozuyo ama yakında düzeltirler işallah diyorum.bide bunların fiyatları nasıl bilen varmı arkadaşlar.
[glow=red,2,300]Koray fazla katılmazsan iyi edersin..Çünkü bu senin 285 s ye benzemez...Bizim burda bir abi aldı...Yine sen gibi demişti mf 285 s gibidir bunlarda mf den şaşma demişti..3.075 aldı..1 sene sonraRevizyon ettirdi..Aldığına pişman oldu ve sattı...New Holland td serisinden aldı ama hangisi bilmiyorum...[/glow]

salih link=topic=3336.msg33617#msg33617 date=1210359947' Alıntı:
bnce td85d zaten bız onu sectık secan abı yenı td lerın tum lastıklerı zaten radıal bıde bu karsılastırma yenı en son serı td ler ıle yapılsa mf nın hıc bı sansı yenı td ler super yolcu koltugu benım tn de bıle var ama td serısıne 3-4 kısı rahatlıkla bınersın mf en fazla 2 kıs bıner
,son olarak katolog bakarak karsılastırma yapılmaz bunlar gercek degerler degıl
doğru ve sağlam teknmik bilgi için katolağa bakmak zorundayım sen motorun torkunu devrini gücünü ölçeceksen o ayrı öyle donanımın varsa ben bilemem ayrıca bu teknik veriler yanlış olamaz sercan kardeş :massey bu model için nh den daha ağır bu teknik veriler basit bir şey değil hepsi mühendisleri tarafından ölçülüyor yazılıyor

kardeş bene yanlış olduğunu söylüyorum..katalog dogru yazıyorda kantarmı yanlış tartıyor..kataloga bakarsan gecen seneki web sitesinde 3.075 3.085 den daha agır gözüküyordu..bumu dogru olan.evet ağır bi seri ama nh kadar değil..

[glow=red,2,300]Ben bu phantom serisinden bahsetmiştim...Geçen günde sanayide bir abiyle konuştum..İşte traktörü şehire getirmiştim..Nadas için.Muhabbet ederken babam dediki herkes kendi traktörünü över diye...Adam ordan bir çıkıştı..Yok dedi yav ben övmüyorum..Mf gibisi yok...dedi.İçiyor mübarek mazotu dedi..3.085 varmış..Öncede td95d varmış..Balya başına td95d ile 250 gr 3.085 ise 500 gr yakıyormuş adam satacak yer arıyor...[/glow]

salih kardeş ben anket sorusunu teknik verilere göre sordum sercan kardeşin dediği gibi hemen hemen aynı zaten yakıt,çekiş konusuna girersek pek işin içinden çıkılmaz burada teknik veriler var somut bir veri ve bunlar yanlış rakamlar değil

pekı o olcumlerı nerde yapıyolar bılıyormusn ankara demet kavsagında yanı bızım ewe 2 kh uzaklıkta teste gıren motorun anası aglıyor krank mı kesmıo transmısyonmu dagıtmıo bız masseyı cok ıyı bılıyoruz sen fanatık koray a sor hergun nh bayısıne phontıom olsun eskılerden olsun kac tane motr gelıo koray konussana 3000 serısı veren td85d veya tl100a alıo adamlarda haklı mazotuna masrafına guc yetıremıolarmıs napsın mf nın masrafı ıcın tarlayımı satısın mf satıp kurtuluo hhe

ıstersen ben sana gercek olcumlerını kamerayla cekıp getırıyım?===)))
sercan ab bırak ya o kafada yer etmıs bı kere anlatamassın td85d nın 4200 kusr geldıgıı kabul etmez asla