eskişehir map :D (tüm mahsuller mevcut beyler)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arkadaşlar texas haritasına çok fazla heves ettim fakat işler yolunda gitmedi; patates ve mısIr hariç ürünler yetişmedi bende çok hırs yaptım yabancı forumda elemanla iletişime geçtim ve bu haritayı upload etmesini istedim saolsun kırmadı beni işimizi gördü, harita çok güzel.... aslında bu oyunlarla uğraşcak pek vaktim yok ben bir öğretmenim fakat çiftçilik ruhumu atamıyorum :)
KEYİFLİ OYUNLAR GENÇLER...

BU MAP
http://www6.zippyshare.com/v/92498360/file.html

BU DA MOD
http://freakshare.net/files/xzqyn05o/Archive.rar.html

Ynt: eskişehir map :D (tüm mahsuller mevcut beyler)

beyler ben yükledim bütün mahsulleri ektim hepsi sorunsuz yetişti hasatınıda yaptım fakat satacak yeri bulamadım mağlum harita çok büyük ve bisürü yer var, fazlada uğraşmadım. mod paketinde sorun yok, kum ocağını hiç kullanmadım bilmiyorum

Beyler 2 link de Çalışıyor Haritada Bir problem yok. Mahsulleri bir yere degil birden fazla yere satabiliyoruz haritada (GPRS de sadece liman yazmasına ragmen) th015 hocama Teşekkürler.

kum ocagı konusunda kullanan arkadas varsa yardım etsın lutfen bılgı versın bende kurdum bu kadar buyuk bı harıtada oynamamamıstım bezelye pırın havus felan hepsı mevcut

nasıl kurdunuz bi hatamı yapıyorum mapı kopyla yapıstır yaptım calısmıyor baska bi şeklimi var ????????

mahsulleri satıcak yer bulamadım,yapan arkadslar varsa nerde satılacagını belitirseler iyi olur.harita sorunsuz acıldı.bütün ürünler var.tek sorun satılacak yerin bulunamamsı.paylaşım için teşekkürler.

bu ürünleri orjinal haritaya nasıl yükleriz.Bu haritada güzel ama çok ağaç falan var.Amazon ormanı gibi mübarek :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...