Mahmudiye Köyü Muhtarlığı Çalışıyor.. Hizmete Devam..:D

Ynt: Mahmudiye Köyü Muhtarlığı Çalışıyor.. Hizmete Devam..:D

nforcer link=topic=27722.msg230350#msg230350 date=1259087627' Alıntı:
helal muhtarım....sadece kendi kapı önün değil dimi :D şaka bi yana helal olsun nail abi...+rep
Teşekkürler İsmail.. Ne yazık ki kendi kapımın önü kalıyor bi dahaki seneye... Siz adını ne koyarsanız koyun bu işin..:)

işte bu çalışma örnek olmalı herkese.Nail arkadaşım gerçekten bu azimle istediğin hedefe ulaşırsın ,yani hayatta ,geriye bişeyler bırakacaksın...işte bu çalışman seni ömürboyu unutturmaz köylüne,en güzelini yapmışsın,bravo + rep

öncelıkle koly gelsın naıl abı 4 yıl sonrakı şecımlerde muhtarlık garntı :) hıc çalışmana gerek yok kulıs falan yapma muhtrlık cepte :D

ağır abi link=topic=27722.msg230405#msg230405 date=1259098424' Alıntı:
öncelıkle koly gelsın naıl abı 4 yıl sonrakı şecımlerde muhtarlık garntı :) hıc çalışmana gerek yok kulıs falan yapma muhtrlık cepte :D
Sağol Hasan.. Dosta tavsiye edilmezmiş, düşmanada bırakılmazmış muhtarlık derler.. Ama benim hiç hevesim kalmadı.. 6 senedir çok yıpradım..

nailyetek link=topic=27722.msg230406#msg230406 date=1259098853' Alıntı:
Sağol Hasan.. Dosta tavsiye edilmezmiş, düşmanada bırakılmazmış muhtarlık derler.. Ama benim hiç hevesim kalmadı.. 6 senedir çok yıpradım..
senın sayende koyun ıc dızaynı degısıyor sen olmasan kımse tınlamazdı koyun odasındakı panoya koyumuzde ız bırakanlar bolumune gececek ılk muhtr sensın :)

ÇağRı link=topic=27722.msg230630#msg230630 date=1259187626' Alıntı:
aldanmayın arkadaşlar bu fotolar nail abinin evin önü mandıraya falan hep döşetiyomuş taş :D hayvanlar da konfora ulaşsın diye ;D ;D
Keşkeeee... Aaaah. Ah.. :) :) En kısa zamanda evin önünüde çekip resimleri paylaşıcam.. Yinede yorum için teşekkürler.. :D

nailyetek link=topic=27722.msg230631#msg230631 date=1259189593' Alıntı:
Keşkeeee... Aaaah. Ah.. :) :) En kısa zamanda evin önünüde çekip resimleri paylaşıcam.. Yinede yorum için teşekkürler.. :D
artık hayırlısı abi bizim köydede her yere asfalt yaptılar bi tek bir sokak kaldı orda oturan bi abi habire kulaklarını çınlatıyo melih gökçekin :D sen kimin kulagını çınlatacan şimdi ucu sana dokunuyo ;D