yarından tezi yok kımse tarlaya gıtmıyecek :)

Ynt: yarından tezi yok kımse tarlaya gıtmıyecek :)

kurda sormuşlar ensen neden kalın diye malum gerisini herkes biliyo en iyisi kendi işini kendin görmendir,sen yat motor çalışsın ondan sonra çeşitli hastalıklar çıkıyo başımıza insanın eli toprağa deymeli bence

Teknolojik Tarım bu olsa gerek.. Benim görüşüm; bu teknoloji ülkemizin sadece küçük bir bölümünde kullanılabilir.. Bölünmüş ve parçalanmış arazilerde işe yarıyacağını sanmıyorum.. Paylaşım için teşekkürler Ağır Abi. Tam sana göre bi sistem..:D

nailyetek link=topic=27738.msg234252#msg234252 date=1260653097' Alıntı:
Teknolojik Tarım bu olsa gerek.. Benim görüşüm; bu teknoloji ülkemizin sadece küçük bir bölümünde kullanılabilir.. Bölünmüş ve parçalanmış arazilerde işe yarıyacağını sanmıyorum.. Paylaşım için teşekkürler Ağır Abi. Tam sana göre bi sistem..:D
muhtar benım jonh derem yokkı ama ::D

teşekkürler

bizim ülkemizde
kaç çifçilik yapan vatandaşın dizüstü bilgisayarı var
yada elektronik donanımlı traktörü var
gps cihazlarını bile kullanmazken bunlar bizim için uzak bir teknoloji.

gelecekte çifçilik yapanların sayısı 1/50 oranında azalırsa belki bu sistemler o zaman büyük gereksinim olarak gerekecek. tabiki o zaman türk çifçisi kalırsa

eski bir reklam sözü adam yapmış Joni ' ye Hans ' a göre uymaz Ali ' ye Veli ' ye

İnsanlar isterse her şeyi yapabilecek.Teknolojinin geldiği nokta bunu gösteriyor.
Fakat ben bugün insanlara iş lazım olduğunu düşünüyorum..
Bu şekil teknoloji işsizliği körükler.