nh td 75d ve unlu 3lu 12 numara

Ynt: nh td 75d ve unlu 3lu 12 numara

eline sağlık...ikiside yakışmışlar birbirlerine...
xdragonx link=topic=27813.msg231157#msg231157 date=1259530504' Alıntı:
beyler dun gece -1 dereceydi sabah sabah canimda hic istemedi hava acarsa zaten yine tarlada olacak bakalim nasip
ne gerek war yıkamaya nası olsa yine batçak :)

nforcer link=topic=27813.msg231355#msg231355 date=1259613059' Alıntı:
eline sağlık...ikiside yakışmışlar birbirlerine...ne gerek war yıkamaya nası olsa yine batçak :)
garaja çekmeden bi yıkamalı bahara kadar temiz dursun bi sorsan seninki temiz mi diye ona da cevap vermeyeyim :D :D :D

muhtar fiat benim kendimin degil alacaga karsilik alindi ortak yani 265 s e pulluklar yetiyomu derken inan bir kere taktim 1 donum bahce vardi onde agirlik yoktu 4 tane agirlik sonradan ekledim inan bana 3 takviye ile muntazam gidiyor hafif nemli toprakta ama bu pulluklar 12 numara unlu yapimi ama daha once hic donerli pulluk kullanmadim bende 14 numara 3lu alpler var 265 s e onlari takiyodum kanimca unlu 14 numara alplerden fazla yer aliyor su havalar biraz isinsin seneye ekmeyip nadasa birakacagim 20 donum yer var o zaman video ya cekme sansim olacak hem o zaman sende az bucuk bir fikir sahibi olursun pulluklar 725 kg yandaki tekerlek baya bir islevli ama hidrolikleri kaldirinca kendini belli ediyor pulluk fiatta biraz daha seri ama traktoru sallamiyor daha once hic kullanmadigim icin yabancilik var ayar konusunda falan sikinti yasadim ve ben suna sahidimki td 75 pullukta 265 ten fazla yakiyor gibi geldi onlu arkali kullandik belki bir hevesle on difransiyeli kilitleyip kullandik ama benim pulluklar 14 numara idi ve cekide ayni gibi geldi belkide tam olarak hakkini veremiyoruz yoruma acik tabiki kullanan arkadaslar daha iyi bilr ama manevra hic yok tabiki on dingilin etkisi var ama bir hidrolik var akillara zarar eger elim ererse en kisa zamanda videosunu cekip yayinlayacagim birde sunu soylemeliyim benim 265 s in hidrolik cikisi 1 tane daha pulluklari donduremedim yada nasil olur fikrim yok senin varsa bana yardimci ol yani sadece normal pulluk gibi kullandim hidrolik hortumu bir cikisa taktim pistonu kilitledim oyle yap dediler devam fiatta 2 tane cikis var onunda acemisiyim td 75 de bana yabanci eger kar yagmadan baska turlu deneyemezsem seneye nisana kadarda yabanci kalacak ayrica td 75 d cok heybetli duruyor ayak gazi felan bana cok tuhaf geliyor bilmiyorum iste daha 1o gunluk arayada bayram girdi bakalim nasil yapacaz saygilarimla

ÇağRı link=topic=27813.msg231397#msg231397 date=1259624678' Alıntı:
bayramda bizim burda millet deli gibi çift sürüyodu abi.Bu sene çok çekirdekçi var bizim burda ama hepsi ekiyo para etmeyecek...

inşallah para eder hepsi kazanır yaw.. Bu sene iyi başladı bakalım arkası nasıl olacak, yağmur yetişti yine, karda ankara buluşmasında gelir geçen seneki gibi :D

ozan_06 link=topic=27813.msg231572#msg231572 date=1259707093' Alıntı:
inşallah para eder hepsi kazanır yaw.. Bu sene iyi başladı bakalım arkası nasıl olacak, yağmur yetişti yine, karda ankara buluşmasında gelir geçen seneki gibi :D
gelsin abi bi tarlaların üstü kapansın da rahatlayalım tarlalar güzel maşallah bizim burda da