Aralık 2009(TZ)

en güzel resim hangisi sizce

• Kullanılan toplam oy
    57
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Aralık 2009(TZ)

ağır abi link=topic=27846.msg236019#msg236019 date=1261260245' Alıntı:
bugunku konulara yazılan yorumlarda kendımden şüphe etmeye başladım biraz çeki düzen vermelıım galıba kendıme :(
benim yorumlarımla da kendine çeki düzen verme kararı alıyosan büyük yanlıştasın asıl şimdi çeki düzen ver kendine ;D
fotoya gelince yigidi öldür hakkını yeme

ismailin oyu kime gitti acaba?kulislerde bu ay hasan abi birinci dediği duyulmuş :D yoksa oylama sahte mi birinci belli mi :D

ağır abi link=topic=27846.msg236019#msg236019 date=1261260245' Alıntı:
bugunku konulara yazılan yorumlarda kendımden şüphe etmeye başladım biraz çeki düzen vermelıım galıba kendıme :(
gerenk yok be abi...biz ortama değil ortam bize uymalı :D
benim oy gideceği yere gitti :D ama bu aralar sitede dönen dolaplardan neyin ne olacağı belli olmaz....bi bakmışın ağır abi birinci :D

oylama başlayalı 8 gün oldu fakat katılım çok az bunun için bir çalışma yapılsa çok iyi olacak kanaatindeyim
ana sayfaya ilgi çekici kısayollar yada oylamaya katılmayanlara gizli mesaj uyarısı gibi sağdan bir uyarı çıksa yada buna benzer katılımı artıracak bir şeyler yapılsa bence daha iyi olur..

incesu85 link=topic=27846.msg237748#msg237748 date=1261980848' Alıntı:
oylama başlayalı 8 gün oldu fakat katılım çok az bunun için bir çalışma yapılsa çok iyi olacak kanaatindeyim
ana sayfaya ilgi çekici kısayollar yada oylamaya katılmayanlara gizli mesaj uyarısı gibi sağdan bir uyarı çıksa yada buna benzer katılımı artıracak bir şeyler yapılsa bence daha iyi olur..
Oylamaya katılmayanlara yönelik bir mesaj uyarısı tarzı birşey anladığım gibiyse mümkün olmaz.Eğer biraz daha açarsanız daha doğru konuşabilirim size.Anasayfaya kısayol tarzı bişey olabilir.Zamanında pek çok şey konuşulmuştu bu konuda,yine önerilerinizden mümkün olanları yapabiliriz.

ÇağRı link=topic=27846.msg237780#msg237780 date=1262018774' Alıntı:
Oylamaya katılmayanlara yönelik bir mesaj uyarısı tarzı birşey anladığım gibiyse mümkün olmaz.Eğer biraz daha açarsanız daha doğru konuşabilirim size.Anasayfaya kısayol tarzı bişey olabilir.Zamanında pek çok şey konuşulmuştu bu konuda,yine önerilerinizden mümkün olanları yapabiliriz.
geçen yıl yada bu yılın ortalarında reklam bolumunun orada oylama kullnımı hakkında bellı baslı açıklamalar yapılmıstı galıba bunun gıbı bırsey olsa katılım çoğalacak kanaatındeyım

ağır abi link=topic=27846.msg237830#msg237830 date=1262024590' Alıntı:
geçen yıl yada bu yılın ortalarında reklam bolumunun orada oylama kullnımı hakkında bellı baslı açıklamalar yapılmıstı galıba bunun gıbı bırsey olsa katılım çoğalacak kanaatındeyım
Facebook trakkulup grubu yazan kısıma ekleyebiliriz oylama başlayınca.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...