Poettinger Slaj Romorku Ot Biçme Makinası ve Milsiz Goble Diskharrow....!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Poettinger Slaj Romorku Ot Biçme Makinası ve Milsiz Goble Diskharrow....!!!

Eline sağlık adam bunlara baya para yatırmıştır...
Sondan 2. fotodaki motor FENDT demii

Meriç şunuda diyim iki konu açmışsın

Ynt: Poettinger Slaj Romorku Ot Biçme Makinası ve Milsiz Goble Diskharrow....!!!

kangalli_84 link=topic=3358.msg33897#msg33897 date=1210450607' Alıntı:
Eline sağlık adam bunlara baya para yatırmıştır...
Sondan 2. fotodaki motor FENDT demii

Meriç şunuda diyim iki konu açmışsın

Farkındayım Anıl bende silmeye uğraşıyorum o Fendt 820 Varıo..

-silivrilimeriç- link=topic=3358.msg33899#msg33899 date=1210450762' Alıntı:
Farkındayım Anıl bende silmeye uğraşıyorum o Fendt 820 Varıo..
sen silemezsin ya bizden yüksek rütbeliler yada bölüm moderatörü olarak sercan abi silebilir

Süper paylaşım Meriç...Benimde bi arada gidip benim kamera ile bol açıdan çekmem lazım bu takımları.... Goble hakkaten süper bişi yaws hasta oldum.... Dominatör de römorkla paketlemenin arkasından göz kırpmış valla....

alipasalierkan link=topic=3358.msg33910#msg33910 date=1210451420' Alıntı:
Süper paylaşım Meriç...Benimde bi arada gidip benim kamera ile bol açıdan çekmem lazım bu takımları.... Goble hakkaten süper bişi yaws hasta oldum.... Dominatör de römorkla paketlemenin arkasından göz kırpmış valla....

Sen ayrıntılı çekersin Erkan Abi... :D Goble gerçekten dehşet bişi babamı kandırdım sayılır.. :D Dominator göz kırpcak tabi adam eski CLAAS ' çılardan..Fendt yerine Axıon alcaktı ama anlaşamadılar... :D

mesela yakıtı kendi yetiştirdiğinden üretir hayvan etini de kendi pazarlarsa gayet kazanır

kara42 link=topic=3358.msg34897#msg34897 date=1210761531' Alıntı:
mesela yakıtı kendi yetiştirdiğinden üretir hayvan etini de kendi pazarlarsa gayet kazanır
zor be kardesım ırrıkta etse yalan cırrıkta etse yalan

ekipmanların sahibini tebrik ederim . belki ilk yatırım maliyeti çok yüksek olabilir ama ,her şey A kalite olduğunu düşünüyorum.. hayırlı olsun....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...