İlaç Makinasında Yeni Yaptığımız İcat..

Arkadaşlar ilaç makinasında bi değişiklik yaptık..Kolları çıkardık elekrikle çalışan bi sistem koyduk..İsimi 'Elektropar'..Artık kollarda aç kapa yapmamak için bu rahatlığı bulduk fakat nası bi sonuç alacaz kullandıkça görcez...Sizlerlede paylaşmak istedim..Elektirikle çalışan iki demir hortum var basınçla sağa sola dönüyorlar 15 mt atma kapasitesi var..

Ynt: İlaç Makinasında Yeni Yaptığımız İcat..

Böcek ilacı atarken kolları aç kapa yapıyoz ellerimize değiyor kendimizi zehirliyoruz birde onun zahmeti çok zor oluyo tarlalar ufak olunca aç kapa aç kapa insan çok yoruluyor...Normal ot ilacı atarken takacaz kolları...

meriç bendede aynı holder war ama ben bu yönteme geceli cok oldu bişi söyliçem bu yöntem daha i nie die sorarsan çünkü öbür kollu olunça rüzgarda dagılıyo bu birazdaha tanzikli oldugu için rüzgar pek işlemiyo tavsiye yani ister dikkate al ister alma sana kalmış bişi

alipasalierkan link=topic=3360.msg33916#msg33916 date=1210451698' Alıntı:
Süper olmuş Meriç gene ilklere imza atıyorsunuz....

Öle Erkan Abi Alipaşa ' da ilkleri hep biz yaptık..Kimse süne ilacı atmazken biz attık.Kimse tarlalarda iz bırakmazken biz izli ekim yaptık..Ciguliyi ilk biz getirdik köye..Dar lastiği ilk biz aldık motora...Ve daha sayamadığım bir sürü şey....

Melih BOLSU link=topic=3360.msg33917#msg33917 date=1210451806' Alıntı:
meriç bendede aynı holder war ama ben bu yönteme geceli cok oldu bişi söyliçem bu yöntem daha i nie die sorarsan çünkü öbür kollu olunça rüzgarda dagılıyo bu birazdaha tanzikli oldugu için rüzgar pek işlemiyo tavsiye yani ister dikkate al ister alma sana kalmış bişi

Bizim buralarda daha ilk biz bulduk bunu bu sene yeni denicez deneyerek görecez...

meriç deseydin ya bende daha deişi war bunun hem yanda hem üstte kollar war...helikopter gibi resmlerni atacam 3sene önce yaptrmştık
ben 3.085i cekcekdm gasterde cıkmış şety*-* burda üsttekler daha belli

burda bi tanesi belli olyo yandakilerin(resmdeki de bizim eleman emmmoğlu ssayılrıız)

-silivrilimeriç- link=topic=3360.msg33949#msg33949 date=1210482401' Alıntı:
Seninki daha değişikmiş Akgül..Bize öle çok özel olması gerekmiyor..Sadece kolları aç kapa yapmayalım yeter.... :D
üsttekiler mısır büyüdüğünde sıkmak için....alttakilerde bahce war narenciye bahçesi onun için ama devri bitti artık bişiye yaramıyo şimdi yüksek motor yaptrcaz ilaç sıkmak i.çin

akgul link=topic=3360.msg33964#msg33964 date=1210492829' Alıntı:
üsttekiler mısır büyüdüğünde sıkmak için....alttakilerde bahce war narenciye bahçesi onun için ama devri bitti artık bişiye yaramıyo şimdi yüksek motor yaptrcaz ilaç sıkmak i.çin
Valla bizde kanolayı ilaçlıcaz ama çok yaslıyo motorun geçtiği yerler kırlıyor yüksek motor lazım...