Desteklerinizi Bekliyorum. Yardımcı Olursanız Sevinirim. Şimdiden Teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Merhaba Arkadaşlar,

Aşağıda görüdüğünüz fotoğraf ile CLAAS' ın fotoğraf yarışmasına katıldım. Aşağıdaki linkte 15. sayfada benim fotoğrafım yer alıyor. Tabi sayfa sayısı yeni fotoğraflar eklendikçe geri gidiyor. Yani bugün 15 ise yarın 16, 17 gibi başka sayfalarda yer alabilir. Rica etsem rating olarak 5 yıldız verebilir misiniz? Desteklerinizi bekliyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Her gün bir defa 5 yıldız verirseniz çok yardımcı olacaksınız. Tanıdık arkadaşlarınıza ve çevrenizede dağıtırsanız dahada iyi olur. Nasıl oy verileceğini anlatan fotoğraflarıda aşağıda paylaşıyorum. Yardımcı olan herkse şimdiden teşekkürler....;)

NOT: Bu bir reklam çalışması değildir. Geçen yılda aynı yarışmaya katılmıştım. Bazı cahil arkadaşlar reklam yapıyorsun. Falan gibi yorumlarda bulunmuşlardı. Bunuda belirtmek istedim.

Yarışma Sayfası Linki:
http://app.claas.com/news2010/videowettbewerb/en/fotogalerie.php?r=3

Yarışmaya Katıldığım Fotoğraf:
CLAAS-1203110016-0000-_900x650.jpg

Nasıl Oy Kullanacağınızı Anlatan Fotoğraflar:

Ynt: Desteklerinizi Bekliyorum. Yardımcı Olursanız Sevinirim. Şimdiden Teşekkürler...

ARKADAŞLAR HERGÜN 1 OY VEREBİLME HAKKINIZ BULUNMAKTADIR GUNLUK TEKRARLAMAK İSTEYENLER HERGUNOY VEREBİLİRLER :D ;)

Ynt: Desteklerinizi Bekliyorum. Yardımcı Olursanız Sevinirim. Şimdiden Teşekkürler...

hayırlısı olsun.ben de oy verdim.inşallah kazanırsın................

Herkese desteği için teşekkürler. Geçtiğimiz yılda final yarışmasında ikinci olmuştum. Yabancılarla aramda çok az fark vardı. Tabi birazda hileylede geçtiler. Umarım bu ay seçilir ve finale katılırım. Bu yılda finalde umarım geçen senenin öcünü alırız....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...