Eskişehir map EDİT (new version)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arkadaşlar daha önce yayınlamış olduğum haritayı zevkime göre biraz editledim güzel olduğunu düşünüyorum. katlı otopark, balya istassyonu, yeni silolar ve garajlar eklendi umarım işe yarar şeyler eklemişimdir.kusurumuz varsa afoola
kolay gelsin çiftçi gençlik.

http://jump.fm/PCAAY]

Ynt: Eskişehir map EDİT (new version)

ustam linki tıklayıp indir maps yap rardan çıkan dosyanın adını maps klasörüyle degiştir.yedeklemeyi unutma....

ya bu haritayı indirip kurdum mahsulleri nereye satıcam kardeşim nereye boşaltsam tekrar depoya gidiyo para kazanamıyorum acill yardımm

arkadaşlar satılacak yerin resmini koyuyorum zaten araçların indiği yerin hemen yanında. ben oyundayken fotoğraf çekemiyorum programı kurmadım print screen işinide beceremedim ama emin olun harita harika kendimde oynadm biraz, ihtiyacnız olan herşey mevcut başka haritayla uğraşmayın kolay gelsin.

hasan ark s.a ya senden bi ricam var
çalışma güzel olmuş ellerine saglık bende harita içerisinde asvaltın şeklini vs gibi şeyleri çiflik teki parke taşların renk veya desenini kullanacağım bu konuda kısa bir açıklama yaparsanız sevinirim
tşkler

barisbalbal link=topic=27963.msg233422#msg233422 date=1260382855' Alıntı:
hasan ark s.a ya senden bi ricam var
çalışma güzel olmuş ellerine saglık bende harita içerisinde asvaltın şeklini vs gibi şeyleri çiflik teki parke taşların renk veya desenini kullanacağım bu konuda kısa bir açıklama yaparsanız sevinirim
tşkler
dostum olay biraz çizim ve dekoratör işine giriyor daha fazla bilgi ister. öncelikle o istediğin şeylerin resimlerini çekip belirli uzantıda dosyalara yerleştireceksin. ayriyeten rota belirliceksin ben o kadarını denemedim biraz zahmetli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...