bilgisi olan :P x))

slm arkadaşlar ya biraz belki saçma bi konu olcak ama genelde herkes genç ve araçlarla ilgisi olan wardır ? ;) bizde kartal araç war araca far almak istiyoruz ama siyah zeminli angelli far alcaz kullanan warmı bilgiisi olan warmı gece önumuzu göreblirmiyiz diğer farlar gibi ayardı yada muayede sorun olurmu fln yapabiliyormuyuz :p bi kullanan warsa yardım etse :))
herkese tşkler ..

bunlardan bi yardım :) alk-*s

Ynt: bilgisi olan :p x))

kardeş bu sitede tofaş benden sorulur :D

sakın öle bi hata yapayım deme bn almştm siyahndn gündüz taktık geceliğin söktük eskilerini taktık!
nedenin sorarsan içi siyah olduğundan iyi göstermio:
bana sorarsan beyaz aynalısındn al derim al beyaz şahin arkadşn,siyah doğan bnm 2 sinde de beyaz aynalı xenon far taktık çok şahane gösterio farlar audi A8 in farları gibi :D

nh link=topic=27970.msg232447#msg232447 date=1260088058' Alıntı:
ok saol 'özkan723' bizde ondan şüpeliydik zate kullanan birisini soralım dedik :)

o zmn ya
bundan
yada orjinal ustundekilerin sıfırnı alcaz :)
bak bu iyi mesela buna bi led takarsın birde xenon taktınmı 10 numara olur :D ama ledle polis kızıo onu söyleim :D

siyah zeminli olanların mercekli olanları var eğer bütçe yeterli ise onları almanı öneririm normal siyah zeminler arkadaşın dediği gibi iyi değil..önünü değilda sağı solu aydınlatıyor..mercekli olursa sorun olmaz..muayeneden her türlü geçersin bir sorun olmaz cam filmine bile bişey demiyorlar...

xq288 link=topic=27970.msg232723#msg232723 date=1260137212' Alıntı:
siyah zeminli olanların mercekli olanları var eğer bütçe yeterli ise onları almanı öneririm normal siyah zeminler arkadaşın dediği gibi iyi değil..önünü değilda sağı solu aydınlatıyor..mercekli olursa sorun olmaz..muayeneden her türlü geçersin bir sorun olmaz cam filmine bile bişey demiyorlar...
tşkler ;) bi kaç ikişiye daha osrdum adam zenon takmış anca göuruyom önumu duyo yada açık renk H7 tak diyo anca güzel oluyo göruntu ii oluyo dio normalde pek düzgün değil tavsiye etmiyorlar :) galiba bu gidişle bunlardan wasgezçez güruntuus güzeldi de ;D