besihane temizliği

Ynt: besihane temizliği

la bunlar sanki uyuz olmuş gibiler hava sislimi idi tüyleri karışmış ivamek türü bir ilaç yap yoksa ben hemen 200 gr göndereyim kestirdiginde iki böbrek ve ikide kuyruk gönder keşkek pişirelim ha şöle yerler tertemiz olmuş eline saglık danalar dua etmişlerdir sana ademin yoksa ondanda yolleyemmi*?

ha birde 11 resimdeki arkadaki karışıklık sana hiç yakışmamış bu tertip ve intizama orası biraz karışık gibime geldi orayı toparlarsan + rep

mstafa link=topic=27993.msg232860#msg232860 date=1260201048' Alıntı:
la bunlar sanki uyuz olmuş gibiler hava sislimi idi tüyleri karışmış ivamek türü bir ilaç yap yoksa ben hemen 200 gr göndereyim kestirdiginde iki böbrek ve ikide kuyruk gönder keşkek pişirelim ha şöle yerler tertemiz olmuş eline saglık danalar dua etmişlerdir sana ademin yoksa ondanda yolleyemmi*?
evet danalar uyuz olmus sözde veterıner yarın gelecek dedı babam şap için hayvanları tutmusken uyuz işinizde aradan çıkarırız 11 resımdekı dagınıklıkta pek soz edılecek bı dagınıklık degıl hava ılıesınce ortam temızlıgınden orada nasıbını alır bırtek ıvemek yok ademın mevcut elde unutmadan danalrın kuyrukları ve bobreklerını getırmıyoruz orada satıyoruz ama bı ara hatırlat sehre gıdınce kebap ısmarleyem yada şiş

ağır abi link=topic=27993.msg233076#msg233076 date=1260222700' Alıntı:
almadın derken kıyıp veremedım desene suna
pazarlıga bile yanaşşmadın ki yarım agızla sordun sahur muhabbeti açılsın diye :D filoya bi erkek daha ekledim artık bu seriden bolca dişi bekliyorum hayırlısıyla bugün günü doluyo düvenin açılışı yapacaz yakında...

ÇağRı link=topic=27993.msg233077#msg233077 date=1260222788' Alıntı:
pazarlıga bile yanaşşmadın ki yarım agızla sordun sahur muhabbeti açılsın diye :D filoya bi erkek daha ekledim artık bu seriden bolca dişi bekliyorum hayırlısıyla bugün günü doluyo düvenin açılışı yapacaz yakında...
satacam dıyenın yanına varılır yada satacak kısı malım var dıye alım satım bolumunde yayınla r:D ben nerden bılem senın satacagını hem sen paranın kokusunu yanı etın para ettıgını duydun omur bıllh satmazsın

ağır abi link=topic=27993.msg233079#msg233079 date=1260222953' Alıntı:
satacam dıyenın yanına varılır yada satacak kısı malım var dıye alım satım bolumunde yayınla r:D ben nerden bılem senın satacagını hem sen paranın kokusunu yanı etın para ettıgını duydun omur bıllh satmazsın
:D :D beraber yerdik paraları alın verin ekonomiye can verin

memory43 link=topic=27993.msg233243#msg233243 date=1260298326' Alıntı:
eline sağlık maşallah hayvanlar iyi tabi açık besi şuan kapalıdan çok iyi dediğin gibi Allah kolaylık versin uğraşması ve yetiştirmesi ayrı bir dert ama kendi işin gibisi yok alk-*s
kendi işimi severek yapıyprum ve angare olarakta görmedim hiçi 20 degıl 50 tanede olsa bakarım