Multi Harita (29 çeşit ürün mevcut)

Ynt: Multi Harita (29 çeşit ürün mevcut)

th015 link=topic=28004.msg233169#msg233169 date=1260284640' Alıntı:
ben böyle haritanın !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RESİMDEKİ sorunu veriyor!

siz denediniz mi arkadaşlar kafayı sıyırcam ya!

Winrar dignostik hatası.Winrarı yeniden kurmayı dene.

öncelikle emeğine sağlık arkadaşım güzel paylaşım ben yeni indirdim ve kurdum hatasız çalışıyorda bnim bir sıkınım var bu haritada yapan adam benzin istasyonunu nereye koymuş bilen varsa söyleyebilirmi ben iki saattir bukamadımda

Bende bulamadım demekki koymadılar yada herhangi bir yerlerde biz bulamadık.Çözümü farklı hallettim.

Aşağıda verdiğim linkte benzinlik modu var..Maps içine kopyalayın(rardan çıkarıp) editörle uygun biryer bulun ve import edin benzinlik hazır.

6gahy8.jpg

Benzinlik.http://www18.zippyshare.com/v/49480020/file.html

Aresya06 link=topic=28004.msg233692#msg233692 date=1260466158' Alıntı:
süt modu çalışıyormu arkadaşlar yoksa onudamı indirip kuracağız ben gezdim tankerle ama ineklerin olduğu yerden süt falan alamadım

Bir önceki sayfada videosu var.Mod içinde tankeri alıp süt tankının yanına gel ve space tuşuna bas tanker dolar.

arkadaşlar bu ürünleri ekipte çıkarabilen varmı ben ektim kurtlar vadisi başladı bitti hala ürün çıkmadı allah aşkına ürünleri nasıl çıkaracağız beklemekten sıkıldım sütte satılmıyor en iyisimi eskki orjinal haritaya dönmek

birde o haritayı deneyelim bakalım birinde ürün çıkmıyor birinde benzinlik yok birisinde süt satılmıyor birde onu deneyelim bakalım olmazsa eski orjinaline döneriz