böylesi görülmedi inek süt herşey var (NF man + NF mod pack [14 fruit types]

Ynt: böylesi görülmedi inek süt herşey var (NF man + NF mod pack [14 fruit types]

dostum bu haritada herşeyi ekebiliosun iyi güzel hoş ama fakat lakin bunlaı biçerken özellile dikkatimi çekti çeltik ekmedin ama kesin ekilip çıkıodur ondan şüpem yok fakat biçerken texas mod takigibi 1.1 patch i yüklemek gerekiyomuu eğer gerekmiosa bugece sabahlarım ,:):):)

Ynt: böylesi görülmedi inek süt herşey var (NF man + NF mod pack [14 fruit types]

valla ben yuklemdim patch ama okadranında arastırmadım onuda siz arastırnda hep beraber oğrenelim güzel kardesim )))

HAYIR BEN ONUDA İNDİRDİM FARKLI HARİTALAR VAR GENEDE SİZ BİLİRSİNİZ SİLİN GİTSİN

bende videoyu izledim haritayı denedim ne süt gördüm ne inek.Meğer farklı haritaymış iki konuda da aynı video olunca şaşırdım.Şimdi indiriyorum.
Birşey farketim onuda sorayım.vdeodaki renkli kasalar haritadan çıkıyormu?ben başka biryerden buldum indirdim ama normal mod dosyasına atılmıyor galiba yeni klasör oluşturup skinin içine atın gibi birşey yazıyor anlayamadım bilen varmı ?

yok o kasalar limanda var ayrıca bazı evlerin önünde paletlerde fıçılar var onlarda toplanıyor ayrıca deniz kenrında kerste fabrikası vede kerstler ve kütklerde var oynanbilen vede at çifliğ var at tasmacılıda yapılıyor oynandıkca yeni şeyle cıkabiliyor arastırmak lazım zevkli oyun
değişk seyler bulan olursa yazsın buraya
NOT
oyun kasılırsa vürüs porgramını devre dısı bırakın rahat oynarsınız

mhc105 link=topic=28026.msg233344#msg233344 date=1260353160' Alıntı:
bende videoyu izledim haritayı denedim ne süt gördüm ne inek.Meğer farklı haritaymış iki konuda da aynı video olunca şaşırdım.Şimdi indiriyorum.
Birşey farketim onuda sorayım.vdeodaki renkli kasalar haritadan çıkıyormu?ben başka biryerden buldum indirdim ama normal mod dosyasına atılmıyor galiba yeni klasör oluşturup skinin içine atın gibi birşey yazıyor anlayamadım bilen varmı ?
dostum sen hagisinin yükledinde hiçbişey yok. bunu mu indirelim diğerini mi hangisi daha güzel?

Arkadaşım ben diğerini indiridm bazı ürünler yok ayrıca benzin istasyonuda yok ben sildim bu haritayı indirdim şimdilik güzel bakalım süt satabilecekmiyiz diğer haritada yok

ürünler çıkmıyor ekiyosun saatlerce bekliyorsun ama ortada ürün falan yok adamlar nasıl yetiştirip ekip biçiyor anlamadım bilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim

Ynt: böylesi görülmedi inek süt herşey var (NF man + NF mod pack [14 fruit ty

bende de aynı sorun war mibzerde farklı hiç bise yoq aynı seyler ekiliyor sadece?? bils-*-