tümosan

Ynt: tümosan

kapax link=topic=28095.msg233820#msg233820 date=1260531681' Alıntı:
slm arkadaslar yeni tümosanlarda levye tüm modellerınde solda mı?
sen boşwer solda daha iyi,çift sürerken iyi oluyor,
hem erkuntlarnki sağda viteste sağda oks de sağda hepsi sağda olursa wakit kaybı bnce tak tak yapamazsn hem daha çok yorar!

köylü link=topic=28095.msg233906#msg233906 date=1260553173' Alıntı:
nh ögrenmişler solda vites yapmayı.sayın tümosan yetkilileri soldagi vites sistemini degiştirn.herşeyi sagda çözün.görüntü ve kabinide degiştşirin lütfen.

Onu buraya değil Alırsın Tümosan E-posta edresini oraya gönderirisin.

köylü link=topic=28095.msg233906#msg233906 date=1260553173' Alıntı:
nh ögrenmişler solda vites yapmayı.sayın tümosan yetkilileri soldagi vites sistemini degiştirn.herşeyi sagda çözün.görüntü ve kabinide degiştşirin lütfen.
sen kafanı yorma nh her zaman tümosandn rahat ve çok çok üstün!

Şimdi Tümosan İle NH yi karşılaştırma yapmayalım NH ler Tümosan dan Tabiki iyi olacak çünkü NH hem eskiden gelme bir marka ve yabancı bir marka olduğu için Kalitesi ve teknolojisi Tümosandan ii ama Türk Traktörle Aynı.

köylü link=topic=28095.msg233955#msg233955 date=1260557728' Alıntı:
ben kafamı yormam alan ve satan yorsun.ben fikrimi fabrikaya bildirdim.fabrika yetkilileri cevab verecgine sizler verdiniz.

Arkadaşım kapax ne sormuş levye sağdamı soldamı diye nh mi tümosan mı diye yazmış da bu tarz yorumlar yapıyorsun çok istiyorsan bu konuyu tartışmak aç bir konu paylaşalım düşüncelerimizi...Lütfen konuyu okuyalım ona göre yapıcı cvp verelim insanlar forumlardan edindigi bilgilerle birşeyler yapmaya çalışıyor.biraz daha dikkatli lütfen...

Du_m@N link=topic=28095.msg233986#msg233986 date=1260561922' Alıntı:
Arkadaşım kapax ne sormuş levye sağdamı soldamı diye nh mi tümosan mı diye yazmış da bu tarz yorumlar yapıyorsun çok istiyorsan bu konuyu tartışmak aç bir konu paylaşalım düşüncelerimizi...Lütfen konuyu okuyalım ona göre yapıcı cvp verelim insanlar forumlardan edindigi bilgilerle birşeyler yapmaya çalışıyor.biraz daha dikkatli lütfen...
gerekeni söylemişsiz zaten toprağım...
arkadaşlar lütfen konu başlığına uygun cewaplar werelim........konuyu açan kişi sizden başka şeyler öğrenmek isteseydi sorardı...alakası olamayan tartışma yaratacak mesajlar yazmıyalım...

bi
yukeritarim link=topic=28095.msg241654#msg241654 date=1263417705' Alıntı:
yav ben bır tumo daha alcam ama karar veremedım 8580N mı ıyı 8280N mı ıyı yardımcı olurmusunuz.yanı eskı kasamı ıyı uzay kasamı.
biz bir ay önce 85.80 DTKK aldık.kulllanım kolaylıgı.konfor.kabin özellikleri,görüş özellikleri acısından klasik seriden bence cok iyi.tabi bir ileri-geri kolu var.bence 85.80 al.

Trakkulup kurallarına uygun davranışlar sergileyelim. Diğer markaları aşağılayıcı söz ve konulardan kaçınalım. Türk malını destekleyelim. Eğer anlamıyorsak 1dk insan taklidi yapalım Lütfen!..