TL100A

Ynt: TL100A

GUZEL RESİMLER EMİEGİNE SAĞLİKK KARDEŞİM
YAKIT LARI NASIL BUNLARIN DONUME KAÇ LİTRE YAKIYOO ?????
AMA SİZE BİŞEY SÖYLESEM BANA İNANMASINIZZ SAME TOP 90 LA TLA100 DENEMEYE GİTTİK ADAM TLA100 SATTİ SAME TOP 90 ALDİİ ONA GORE YORUM YAPIN YANİ HEÖ ÇEKİŞTE HEMDE YAKITTA BUYUKK FAKVARRR SAME İLEE güç-*-* esiy-*-
İŞTE TOP 90
...

DENEMEYE GİDEN MOTOR BUUU RESİMLERİ VİDEODAN ALDİM ÇOK TA NET DEGİLL
...

...

...

erdem boş werşunu ya sameyide motor yerine koyuyor
adam siteye gönderdiği ilk resimde samenin üstüne motor tanımıam diyor
demekki hayatında sameden başka motor görmemiş
biz 2000 yılında 70-66 yı 13 milyar 400 milyona aldık bizim aldığımız sene same explorerlerde aynı fiyattı ama almadık
polatlıya 2001 de same 100.4 getirdiler önden hidrolikli 3 ay bekledi satılmayınca tekrar gönderdiler
hasan sen diyorsunya bizim burda same çok tutuluyor die samelerde radyatör yok hava soğutmalı ondan sizin orda çok tutuluyor başka bi sebebi yok
sameler 4 senede bi balata değiştiriyormuş
yakıtından bahsediyorsun ama parçadan veya aldığın zaman tekrar satabiliyon mu ondan hiç bahsetmiyorsun
same, lamborghini,deutz,valtra,landini ve mccormick alırsan elinde kalır bunu bilmiş ol türkiyede bunların ne parçası nede pazarı war
70e alırsın bu markalardan birini 30 a satarsın

POYRAZLI SALİH link=topic=293.msg1643#msg1643 date=1197568970' Alıntı:
erdem boş werşunu ya sameyide motor yerine koyuyor
adam siteye gönderdiği ilk resimde samenin üstüne motor tanımıam diyor
demekki hayatında sameden başka motor görmemiş
biz 2000 yılında 70-66 yı 13 milyar 400 milyona aldık bizim aldığımız sene same explorerlerde aynı fiyattı ama almadık
polatlıya 2001 de same 100.4 getirdiler önden hidrolikli 3 ay bekledi satılmayınca tekrar gönderdiler
hasan sen diyorsunya bizim burda same çok tutuluyor die samelerde radyatör yok hava soğutmalı ondan sizin orda çok tutuluyor başka bi sebebi yok
sameler 4 senede bi balata değiştiriyormuş
yakıtından bahsediyorsun ama parçadan veya aldığın zaman tekrar satabiliyon mu ondan hiç bahsetmiyorsun
same, lamborghini,deutz,valtra,landini ve mccormick alırsan elinde kalır bunu bilmiş ol türkiyede bunların ne parçası nede pazarı war
70e alırsın bu markalardan birini 30 a satarsın
DOSTUM BEN BOŞ KONUŞMUYORUM BİZDE HERTURLU MOTOR WAR 4000 DONUM ARAZİ VAR BİZDE VE HER TURLU MOTORU KULANDİKK KAFADAN SALLIYORUZ SANİYORRSUNN SENİN DEDİGİN SAME 4-5 YIL ONCEYDİİİ AMA BU ŞİMDİKİ LER ÇOK FARKLİİ BİZİM ARAZİLERLE SİZİN ARAZİLER BİR DEGİLLL SENİN Kİ KULGİBI AMA GEL BURDA TARLA GORR BETONDAN FARKI YOK BURDA TLA100 4 PULUK TAKIYOLARR AMA KİME ANLATİYORUM Kİİ BİZ BURDA HEMEN HER MOTORLA DENEMYE GİRDİKK HER YERDEDE SAMEYLE TRAKTORLERİ HATA SOLUYODUKK HATA VİDEOLARIDA VAR SİTEYE EKLİCEMORDAN BAKAR SINN BİZ BURDA BOŞ KONUŞ MUYORUZZ

: TL100A

resımler guzell bızım eskı tla geldı aklıma ama bızım buralarda tla 2lıtre yı gecer bıde ben senın pulluk 16incı ıyıı cekıomus walla bız burda ona12ınc 5 l takcaktık yada tdnın pullugu 4lu 16 ıncı kullanaktık nası cekıo anlamadım bıde o pulluk bukme bılek hıc esneme yapmaz pullugu attıgında dırek motorun canını alır bukme bılek her motorun harcı deıll helall olsun tla zatı bır numara

yalnız yeni sameler hava soğutmalı değil yani halk tabiriyle susuz değil bi yanlışı düzeltelim ama sameyi de tercih etmem tl-a yanında ama poyrazlı salihe de katıldığım söylenemez dewutz konusunda ama parantez açarsak mekanik modelleri için elektroniklerde dediği doğru

ARKADSLAR GECN SAME ANKARA DISPIRITORUNE GITTIM SAMELERIN ESKI TIP EXPLARERLERINDEN KIMSE MEMNUN DEILMIS ADAMLAR BUNU KABUL EDIO AMA IRON VE SILVER SERISINI KULALLANMADAN YADA BINMEDEN YORUM YAPMAK YANLISS OLUR YANI IROM VE SILVER KENDI SEGMNTINDE BAYA BI DISLI RAKIP KARSISINDA AMA EXPLARERDE HIC BI TIP YOK YAW ADAM BI EKZOZ TAKMIS ACAYIP SMDI BIDE T DIE CIKARIO MEKANIK AMA VITESDE DUME VAR BAYA SATILIO ANKARADA BN BU SIRKETTE EN COK AGROTHON100 BEGENOM BURDA VAR BIRI 0 BIRI IKINCI EL ADAM ELKTRONIK COK ARZXZA YAPMIS COZEMEMISLER ODA SATMIS MC CORMICK ALMIS DUYURULUR ELEKTRONIK ARZA VERIOMUS

'salih'kardeş ankara kazım karabekirdeki sameye mi gittin eğer oraya gittiysen agrotron 100 tanıdık çok iyi motordur benim eniştemin eski motoru gözü gibi baktı ama arızası çok o zaten arızadan sattı yolda giderken stop ediyodu ona kızdı sattı zamanında çok para vermişti ama motor da motor şimdi