enter 654 s

Ynt: enter 654 s

ya ardkşm napçn sen onu ocağına incir ağacı diker wala,kışın fln çalıştıramzsn hem masraflı olur,
eğer eski model güçlü traktör arıyorsan fiat 640 ı tawsiye edrm hiç deilse kışın bastınmı çalışır!

masseysuper90 link=topic=28258.msg236021#msg236021 date=1261260277' Alıntı:
Bence bütçene göre al şimdilik işini görür az yakara çok çeker parçası biraz pahalıdır.Alırken dikkat et pek dökük bir ENTER 654s alma.Yoksa ilk mesajı yazan arkadaşın dediği doğru çıkar Alla Korusun
sütten ağzı yanan yoğurtu üfleyerek yermiş!
bizm ilk motor 76 model 444 entermişti ocamıza incir ağcı dikmiş wala :D bide sıfırken yane :D

illa bu paraya olacak diye bişey yok ya eğer enter dediğiniz kadar kötüyse bütçeyi biraz zorlayıp universal veya fiat almayı düşünürümde universal nasıl bir traktör onu bilmiyorum açıkçası traktörden pek anlamam

yuvalalı link=topic=28258.msg236041#msg236041 date=1261261750' Alıntı:
illa bu paraya olacak diye bişey yok ya eğer enter dediğiniz kadar kötüyse bütçeyi biraz zorlayıp universal veya fiat almayı düşünürümde universal nasıl bir traktör onu bilmiyorum açıkçası traktörden pek anlamam
sn onu bunu bırak bi 480 s8 ala bilrsn al ömür boyu kullanrsn ! bu traktör dedin 10 sefer alınmıo!

yuvalalı link=topic=28258.msg237892#msg237892 date=1262038418' Alıntı:
arkadaşlar malum traktör konusunda yeniyim enterimiz var suyunu boşalttık çalıştırırken suyunu doldurduktan sonramı çalıştırmam gerekir
bu kadar yenimisin.. suyunu doldurmadan nasıl çalıştırıyosun :) yanar hararet yapar traktör..

enter 654s güzeldir kışın calışmaz dienlere aldırma ben kendimde kullanıyorum 654s istobu yarım cekersen cikle yerine gecer kışın öyle calıştırıyorum ben iş görürkende 640 fiata on basar güclü motordur ben 780 le arka arkaya bagladım enter cekiyo kerata tıraktörün kıralı 4 ileri 4 geri 444 ler calışmaz kışın cünkü tam dizel deiller ama 654s tam dizeldir tafsiye ederim

arkadaşlar 654s traktörler arasında en hoşuma giden traktör nedendir bilimiyorum 78 mpdel enter 654s var 78 yılından buyana tomruk çekerken kullanıyoruz alındıgından buyana tam kapasite kullanıldı belki 20 defa takla atmıştır ama kullandıgın sürece bakımlarını tam yapıyorsan o araç sana ihanet etmiyo çok yakıyo diyorsunuz yakıyo ama ne yapıcan ne ford dan ne fiattan aynı verimi alamadık yine enter kullanıyoruz bak kız gibi de duruyo ayrıca o motorunun sesi varya heryerde tanırım köyde 5 enter 654s kullanılıyo şimdi herbirinin evde otururken kimin arabası hemen anlarım ben tarafsız olamıyoum belki çünkü ben bir enter 654s aşıgıyım

Uploaded with ImageShack.us

• Beğen
Tepkiler: rifkiseker