tümosan servisleri neden ilgisiz

Ynt: tümosan servisleri neden ilgisiz

Tümosan servis destek ve disiplini bakında çok yetersiz durumda. Yedek parça satış bayiileri parmakla sayılacak kadar Bazı İllerimizde. Tümosan ' ın acilen servis destek ve disipline bir sonuç getirmesi lazım. Böyle giderse Tümosan yok yere hava civa sebeplerden dolayı çok müşteri kaybetmeye devam edecek.. Bilgi ve Dikkatlerine!

çok şükür bizim öle bi sorunumuz yoko tarlada bile yag saati gelsin bi telde yarım saat te yanımızda tarlada servis bakımı filtre yag degişimi ertürlü bakımı yerinde yapıyolar bi sorunsuz bilemiyorum bölgendeki servisini kalpazanlıgıdır belkide ama sen yinede sen besim beyi ara bi danış
besim erel satış md . yrd. = 0533 577 39 99
şener koyuncu = 0532 239 05 46
bu kişilere gerekli şikayetlerini bildir esim bey konya fabrikasından satış müdür yardımcısı gerekli işlemleri yapar ve yardımcı olur

Servislerin ilgisiszliği kendilerinden kaynaklanmıyor fabrikadaki yetkililerden kaynaklanıyor bunun sebibide Albayraklar çocuk sayılacak akrabalarını önemli yerlere yerleştirmelirdir,bu çocuklarında dünya umurlarıda değil.

Serhun link=topic=28297.msg251423#msg251423 date=1265973937' Alıntı:
Servislerin ilgisiszliği kendilerinden kaynaklanmıyor fabrikadaki yetkililerden kaynaklanıyor bunun sebibide Albayraklar çocuk sayılacak akrabalarını önemli yerlere yerleştirmelirdir,bu çocuklarında dünya umurlarıda değil.
bu yorumu sevdim arkadaşım rep + zuha-*-s zuha-*-s alk-*s

arkadaşlar ayrıca tüketici dernegi var bulundugunu ilde veya ilcede vardır kesin araştırn bulun ve aldıgınız neyse onun faturası ile başvuruda bulunun gerekli işlemleri yapacaklardın inanınki cok faydası var

OSMANOĞLU TRAKTÖR TAMİR VE BAKIM SERVİSİ
TÜMOSAN TRAKTÖRLERİ ADANA SERVİSİ
0 322 3212615 HIZLI VE YERİNDE SERVİS

slm arkadaşlar ben bir tümosan magduruyum ne servis nede fabrika sorunumu halledemedi besim eren de kimseyle ilgilendigi yok çünkü ben traktörümü fabrikaya gönderdim sorun daha da artmış bi şekilde geldi hatayı tümosan almakla yapmışım fabrika da orhan aykurt die bi şahısla muttap o da yardımcı olmuyor tümosan bence fabrikaya kilit vursun satmayı biliyorlar sorun çıkınca yüz üstü bırakıyorlar bu gerçek arkadaşlar

ankara / beypazarı Ahmet ÇİFTÇİOĞLU 0 312 762 52 41 / 0 542 743 07 49 arkadaşım her arızan için servis senin ayağına gelmez.şikayetini doğrultusunda hareket eder.şayet sen ayağına gidipte ilgilenmediyse ozaman fabrikaya şikayet edebilirsin ya da şikayetini wordde yazıp 0 332 239 11 88 nolu telefona fax çekip durumunuzu bildirebilirsiniz.
bazı arkadaşlar tümosanın umursamadığından,albayrakların çocuk yaşdaki kişileri başa geçirdiğinden falan bahsediyor.bunların hiç bir şekilde aslı astarı yoktur.lütfen mesajlarınızı ölçüp,tartın sonra yazın.
saygılarımla...