mod / yama vs nasıl yüklenir sorusu icin tepki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sevgili arkadaslar ben daha gecen hafta bu oyunu kesfettim ve oynamaya basladım saolun siteniz sayesinde bi cok yeni seyin yamaların vesaire bicok seyin oldugunu ögrendim ancak genel olarak baktıgımda bu mod yama falan gibi olayların yüklemesini adam akıllı anlatan hic bir yer yok kimiside bunu sormayın demis sevgili arkadaslar belki sizler icin cok basit olan bu konular bazı arkadaslar icin gercekten bilinmez olabilir sizden ricam resimli olarak bu güzel güzel yaptıgınız yamaları birde nasıl yüklemesi gerektigini anlatırsaniz insanlara sizin siteniz daha bi yararlı hale gelecektir eminim
kimse annesinden bilgisayar programcısı olarak dogmuyor dimi hali ile ricam paylasım yapın herkese simdiden tesekkürler

Ynt: mod / yama vs nasıl yüklenir sorusu icin tepki

bak kardeşim doğru hiç kimse anasının karnında öğrenmedi senin aradığın her şey med yüklemesi haritaya yama yüklemesi oyuna yama yüklemesi tüm herşey sitede mevcut olmakta biraz araştırırsan bulur konuyu rahatlıkla anlar sende bu işi yapabilirsi sadece araştırman yeterli kolay gelsin....

Ynt: mod / yama vs nasıl yüklenir sorusu icin tepki

kardeş belgelerim e gel sonra my games e sonra farming smulatör 2009 a sonra mod klosörüne çıkan dosyaları klosörlü şeki,lde at ama klosörün ismini doğru yaz orada ne yazıyorsa onu yaz çünkü siyah ekran verebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...