SAME TİGER 70 KULLANICILARI

Ynt: SAME TİGER 70 KULLANICILARI

arkadaşım made in italy yazan yerleri tek tek foto cekıp koymam gerekıyo sanırım ya.. boyle bı dedıkodu donuyor bı suredır... hatta gece 2 de kalktım yorumu okuduktan sonra traktorun butun aksamlarına baktım made in india dıe bırsey yok benımkınde... başkalarında varmıdır onu bılemem ..benımkı cıkan kampanya oncesı alındı cunku... kı onlarda da oyle bır durum yok dıye bılıyorum...

ben bir ara 2008 model bir tiger 60 bakmıştım.bu motorun lastikleri hint malı..

URL=http://img709.imageshack.us/i/cimg1205s.jpg/]
cimg1205s.th.jpg
[/URL]

2008 60 2wd ali abi ama bu.. 2010 benımkı...hem lastık bı problem yapmaz sanırım abı... hındıstan ucuz işçi gucu bakımından abı oyle dusunmek lazım ..hındıstan demek kalıtesız demek degıl yanı abı bnce. abi golgelık verdıler ama ben cıkarttım ya ... kabın dusunuyoruz bakalım sımdı... bıldıgın ıyı bı fırma var mı ?

yok zaten ben kalitesiz demedim.sen işgilleniyorsun.ha pardon resimdeki 2009 same tiger 60 olacaktı bu.güle güle kullan güzel motor.elektrik kumandalı enjeksiyonlu yakıt sistemi diyorlar sanırım bunlara.birde hidrolik sistemlerinin kapasitesinin 3 ton olması güzel.birde senin motorda hidrolik kollarını kaldıran düğme olması lazım ayretten.(lift otomatik gibi yani..)diferansiel kilidine bastığında 4 tekeride kilitliyor o yönü de güzel.

abı pardon kusura bakma ya hassas oluyor ınsan cnku kullanıosun bu traktoru... bahsettıgın aksamlar mevcut gayet kullanışlı bı de... yanlız o tek tuşla hıdrolık panel muhabbetını anlayamadım abı sanırım o yok...

simdi ben orada başka tiger 60 4x4 e de baktım.onda hidrolik kumanda kollarının ön tarafında bir düğme vardı.düğme ye bastığında hidrolik kolları tam yukarı kalkıyor.düğmeyi kapattın mı iniyordu.bu elektrik le çalışan bir sistemin düğmesi idi.mekanik değil yani..seninkinde de olması lazım diye düşündüm.

ha birde senin traktörün takviye 4 ü birinci vitesten hızlı dır.bir gün birinci vitesin yavaş geldiği durumlarda takviye 4 e takabilirsin.ilk dört vites sürüngen bilmem işine yarar mı?