Ayhan Abi için..:D Avrasya Tarım Fuarı'ndan Görüntüler.

Ynt: Ayhan Abi için..:D Avrasya Tarım Fuarı'ndan Görüntüler.

:)sen ne adamsın be yav :Dya abi biz istanbula gidecez gelebilirmisin der insan,bir saatte gelirdim valla,,,neyse eline sağlık ,çok teşekkürler,beni düşündüğün için

naıl_59 link=topic=28359.msg236815#msg236815 date=1261522907' Alıntı:
ayhan abiyi bırakmamalıydınız gelip trakya topraklarınıda görmeliydi
Seni bile göremeden geldik be Nail..:D
samsunbafra link=topic=28359.msg236820#msg236820 date=1261523344' Alıntı:
:)sen ne adamsın be yav :Dya abi biz istanbula gidecez gelebilirmisin der insan,bir saatte gelirdim valla,,,neyse eline sağlık ,çok teşekkürler,beni düşündüğün için
Ayhan Abi olaylar 1 gün içind e gelişti..Son anda otobüs güzergahı falan değişti derken, tam emin olamadım Ağır Abi ile buluşacağımıza.. Yoksa neden olmasın..İnşallah bidahaki buluşmayı daha kapsamlı yapıcaz..

Güzel paylaşım. Fuar geçen seneye göre biraz daha iyiydi. Fakat dahada iyi olması gerekiyor. İnşallah kriz ortamı düzelirde firmalarda fuarlara bol çeşitli olarak katılır.

Gerçekten güzel fotograflar emeğinize sağlık bende katılmayı çok istiyorum böyle fuarlara valla hem bilinçlenmek hemde teknolojiyi yakından izlemek için çok güzel bir fırsat ama vakit nerdee :(

resimler için teşekkürler....fuar fuar geziyonuz bizde bu sayede katılamasakta gitmiş kadar oluyoruz..teşekkürler...
ağar abinin elindeki poşette bile mf amblemi war..nedir bu mf aşkı :D

nforcer link=topic=28359.msg236988#msg236988 date=1261594886' Alıntı:
resimler için teşekkürler....fuar fuar geziyonuz bizde bu sayede katılamasakta gitmiş kadar oluyoruz..teşekkürler...
ağar abinin elindeki poşette bile mf amblemi war..nedir bu mf aşkı :D
Teeşekkürler İsmail.. Sağolsun arkadaşlardan, sebep oldular bizde gezdik gördük ve paylaşmaya çalışıyoruz.
MF tutkusu bir başka be İsmail.. Kırmızı tutku da diyebiliriz.. Ağır Abi kardeşim; Güzel İnsan.. birdaha teşekkür..:D

sölemesi ayıp deutz un arkada ki resimde yüksek teknoloji kaite dayanıklılık yazıo.bide same ve deutz şöle büyük bi motor getimiyola yaw..