FORUMDAKİ EN BÜYÜK TRAKTÖR,BİÇERDÖVER,RÖMORK,EKİPMAN MODPACKLERİNDEN BİRİSİ

Ynt: FORUMDAKİ EN BÜYÜK TRAKTÖR,BİÇERDÖVER,RÖMORK,EKİPMAN MODPACKLERİNDEN BİRİSİ

tekirdaqle link=topic=28368.msg267754#msg267754 date=1271003888' Alıntı:
usta bende Mod klasoru yok acık olarak anlatırmısın yamaları birtrlu yapamadım. :Susta bende Mod klasoru yok acık olarak anlatırmısın yamaları birtrlu yapamadım. :Susta bende Mod klasoru yok acık olarak anlatırmısın yamaları birtrlu yapamadım. :Susta bende Mod klasoru yok acık olarak anlatırmısın yamaları birtrlu yapamadım. :Susta bende Mod klasoru yok acık olarak anlatırmısın yamaları birtrlu yapamadım. :Susta bende Mod klasoru yok acık olarak anlatırmısın yamaları birtrlu yapamadım. :Susta bende Mod klasoru yok acık olarak anlatırmısın yamaları birtrlu yapamadım. :Susta bende Mod klasoru yok acık olarak anlatırmısın yamaları birtrlu yapamadım. :Susta bende Mod klasoru yok acık olarak anlatırmısın yamaları birtrlu yapamadım. :Susta bende Mod klasoru yok acık olarak anlatırmısın yamaları birtrlu yapamadım. :Susta bende Mod klasoru yok acık olarak anlatırmısın yamaları birtrlu yapamadım. :Susta bende Mod klasoru yok acık olarak anlatırmısın yamaları birtrlu yapamadım. :Susta bende Mod klasoru yok acık olarak anlatırmısın yamaları birtrlu yapamadım. :Susta bende Mod klasoru yok acık olarak anlatırmısın yamaları birtrlu yapamadım. :Susta bende Mod klasoru yok acık olarak anlatırmısın yamaları birtrlu yapamadım. :S

buradaki insanlar gerizekelaı değil kardeşim bir kere söylemen yeterli ama siz 20 kere yazmısınız burada size kimse yardım etmeyecektir bunu bilesiniz önce yardım istemesini bilin sonra yardım isteyin