Massey Ferguson 8690 PowerShift-Traktör

Massey Ferguson 8690 PowerShift-Traktör

15wj4wm.png

http://freakshare.net/files/db6tjx6l/MF8690.zip.html

Ynt: Massey Ferguson 8690 PowerShift-Traktör

Arkadaşlar sağ alt köşedeki aktarma göstergesinde A düşük vites,B yüksek vites ayarıdır.

Vites değiştirmek için klavyedeki page up-page down tuşlarını kullanın sonrada w tuşu ile ilerletin

arkadaşlar bu traktörü internet sitesinden oyuna nası yuklendiğini bilmiyorum lütfen yardımcı olurnusunuz şyt-*-sa

KARDES YAMAYI ATIYORSUN SORUNLARLA HIC ILGILENMIYORSUN HERKES ANASININ KARNINDA OGRENMEDI YA BILMIYORUZ ISTE NE YAPACAGIMIZI BI ZAHMET BAKIVERSEN SU SORUNLARA.
BNDE DE BEYAZ CIKTI TRAKTOR GITMIYO PAGE UP -DOWN YAPIYORUM YINE AYNI .........

mcht_21 link=topic=28414.msg246518#msg246518 date=1264952833' Alıntı:
KARDES YAMAYI ATIYORSUN SORUNLARLA HIC ILGILENMIYORSUN HERKES ANASININ KARNINDA OGRENMEDI YA BILMIYORUZ ISTE NE YAPACAGIMIZI BI ZAHMET BAKIVERSEN SU SORUNLARA.
BNDE DE BEYAZ CIKTI TRAKTOR GITMIYO PAGE UP -DOWN YAPIYORUM YINE AYNI .........

Arkadaşım sanırım klavyenin cap's Lok tuşu açık kalmış önce onu düzelt..Aşağıda traktörü kullandığımın videosu var Kullanım tuşları aşağıdaki gibidir..

Page-up/Page-Down Vitesleri değiştirir.
W tuşu ile hareket eder
S tuşu fren yapar(Geri manevra bile W tuşu ile yapılır)
Space tuşu el frenidir(Kırmızı yazı kaybolunca )

Buna rağmen hala kullanımıyorsanız muhtemelen başka bir yama ile çakışma vermektedir..

http://www.myvideo.de/watch/7290988

yok ozellikle byuk yazdım.dedigim gibi traktör beyaz dırectx guncelledım ekran kartı guncelledım yıne de beyaz yok sadece onu da koydum aynı sekılde degısme yok yardım edersen cok sevınırım kardes..

mcht_21 link=topic=28414.msg248822#msg248822 date=1265405733' Alıntı:
yok ozellikle byuk yazdım.dedigim gibi traktör beyaz dırectx guncelledım ekran kartı guncelledım yıne de beyaz yok sadece onu da koydum aynı sekılde degısme yok yardım edersen cok sevınırım kardes..

mcht_21 Kardeşim..Yamanın beyaz çıkması hakkında çok fazla bilgim yok bu nedenle yorum yapıp seni yanlış yönlendirmek istemiyorum.ama bilinen ana unsurlar ekran kartı driveri güncellemesi ve directx güncellemesidir.