ehliyetsiz surme

teyzemin oglu dun arabayi calmis ve arkadaslariyla surmus polis durdurmus bunlari ismini falan almis sonra seni arariz diye birakmislar aranizda ne olacagi hakkinda bi bilgisi olan varmi

Ynt: ehliyetsiz surme

normalde polisin arabayı ehliyetli biri olmadan teslim etmemesi gerekiyor,cezai işlem uygulamışsa savcılığa dava da açılmıştır büyük ihtimal,savcı yazı gönderir büyük ihtimal,ehliyetsiz araba kullanmak tan 30 gün hapis cezasına ve bu cezanın günlüğü 20 tl olmak üzere 30 günlük para cezasına çevrildiğine dair...

Bulduklu link=topic=28434.msg237890#msg237890 date=1262037631' Alıntı:
teyzemin oglu dun arabayi calmis ve arkadaslariyla surmus polis durdurmus bunlari ismini falan almis sonra seni arariz diye birakmislar aranizda ne olacagi hakkinda bi bilgisi olan varmi
:D o zaman bişiy olmaz,bnm gibi ruhsatı werseydi direk başı ağrırdı biraz :D
beni durdu ehliyet ruhsat all dedim ya ehliyet yok :D 1400 kitledi :D

nt@hmet link=topic=28434.msg237894#msg237894 date=1262038444' Alıntı:
normalde polisin arabayı ehliyetli biri olmadan teslim etmemesi gerekiyor,cezai işlem uygulamışsa savcılığa dava da açılmıştır büyük ihtimal,savcı yazı gönderir büyük ihtimal,ehliyetsiz araba kullanmak tan 30 gün hapis cezasına ve bu cezanın günlüğü 20 tl olmak üzere 30 günlük para cezasına çevrildiğine dair...
yok arkdşm olurmu öle şey 60 tl olurmu hiç :D güldürme beni,bn 2 sefer yakalndm ehliyetsz,birinde kitlediler birinde saldılar! ayrıca arabayıda bağlamamıştı ! ama normalde bağlaması lazm!
ama artk çözümü buldum! kaçıyorm ewe dur ikdarına uymadığındn 67 tl gönderiyor :D

ozkan723 link=topic=28434.msg237897#msg237897 date=1262038671' Alıntı:
yok arkdşm olurmu öle şey 60 tl olurmu hiç :D güldürme beni,bn 2 sefer yakalndm ehliyetsz,birinde kitlediler birinde saldılar! ayrıca arabayıda bağlamamıştı ! ama normalde bağlaması lazm!
ama artk çözümü buldum! kaçıyorm ewe dur ikdarına uymadığındn 67 tl gönderiyor :D
600 lira ediyo zaten cezası o

ozkan723 link=topic=28434.msg237897#msg237897 date=1262038671' Alıntı:
nasıl hesap yaparsın anlamıyorum ki 20.30=600tl eder dikkatini çekerim...

nt@hmet link=topic=28434.msg237894#msg237894 date=1262038444' Alıntı:
arabayi almaya ben gitmistim babasinin durumdan haberi yok olsa Turkiyeye gönderir onu

şöyle bişey ehliyetsiz araç kullanmaktan bi dedikleri gibi 600 lira civarı bi ceza yer eger araç sahibini izni yoksa izinsiz araç vermekten birazda ona werirler işte yaklasık ama polisle konuşmaya bakar sadece ehliyetsizlikten yemiş ve arabayı senın gibi ehliyetli birisi araçı emniyetten alır sadece öyle bi cezayla yırtarsınız ama polise hart zurt yapıp daha kaçarsan hapise kadar gider :D ama sizin sadece ehliyetsizlikten ceza yerseniz gibi bişey olmaz el aldından ödersiniz cezayı babası flnda duymaz bizimde geldi başımıza motorsikletle bizim bayan arki ykalandı motorun plaka vb herşeyi tamdı kaskta warmıştı dur demiş durmuş ehliyet olmayınca 620 lira kitlemişlerdi :D aly-*-s

*098*- SONUNU DÜŞÜNEN KAHRAMAN OLAMAZ güçç*-*

BİRŞEY OLMAZ O ZAMAN YAPSALARDI HAKKINDA İŞLEM O AN YAPMAK DURUMUNDAYDI DEMEKKİ YAPMAYACAK TAKMA KAFAYA