same deutz-fahr

[size=10pt]arkadaşlar same deutz-fahr lamborghini traktörlerinzin cekmeme cok yakma problemlerinizi oldugu yerde giderebiliriz büyük problemlerdede yardımcı olabiliriz problemeleri olan arkadaşların msn yazmaları ve ne gibi problemi olduklarını yazarlarsa elimizden geldince yardımcı olurum kalın salıcakla msn ozturedi@hotmail.com [/size]

Ynt: same deutz-fahr

arkadaslar ben same 60 tiger aldım mukemmel bır tıtarktör tafsıye ederım bugun 4 lu 12 numara pulluk takdık denedık mukenmel bır perfonmaz sergıledı harıka bır traktor

selamun aleykum bende de deutzli fahr hava soğutmalı traktör var ama markası same mi bilmiyorum yandan vitesli 2 silindirli arka hidrolik pompalı çift zor sürülüyor çift yaparken çok zorlan dımı vites atıyor takviyede sürdühüm halde bi yardımcı olursanız sevinirim

arkadaslar sunu cok samımı soyluyorum ben 60 tıger kullanıyorum samenın ınanın beygırınız uzerınde bır perfonmaz verıyor ben 3 kanat 14 numara alperın pullugunu takdım ve tam 32 dekar tarla akdardım ama pullugun deve boynu topraga surunerek gıdıyordu cok derın surdum ınanılmaz bır olay 55 lıtre mazot ısımı gordu yakıt lambası yenı yandı 32 dekar tarla bıtdı arkadaslar ınanın harıka bır traktor ben 60 66 fıyat kullandım 265 lık fergıson kullandım 54 c kullandım td 65 kullandım ama samedekı perfonmassı bunlarda goremedım saygılar