Avrasya Tarım Fuarı Fendt - Amazone - Kutlucan Standı 2009....!!!

Avrasya Tarım Fuarı Fendt - Amazone - Kutlucan Standı 2009....!!!

20/12/2009

Arkadaşlar geçtiğimiz haftalarda bildiğiniz gibi Avrasya 2009 Tarım Fuarı düzenlendi. Bende son günü fuarı ziyaret ettim. Bu fotoğraflarda Fendt - Amazone - Kutlucan standını göreceksiniz. Bu fotoğraflarla beraber traktör standlarını bitiriyorum. Bundan sonra birtek tarım ekipmanları fotoğrafları kaldı...;)

alipasalierkan..............;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: Avrasya Tarım Fuarı Fendt - Amazone - Kutlucan Standı 2009....!!!

alman işi bitirmiş. ama bu konuda dış ülkelerden otlanmak olmaz. türkiyenin de bu duruma gelmesi gerekiyor. kendi toprağımızı kendimizin traktörüyle ekipmanınla işlemeliyiz

ama ürünler çok güzel. yiğidi öldür hakkını yeme

evrimertan95 link=topic=28556.msg238841#msg238841 date=1262463362' Alıntı:
emeğine sağlık erkan abi güzel çekimler...

Yorum için sağol Evrim. Bizde bu ekipmanlar gibi ekipmanları kendi malımız olarak görürüz inşallah. Gerçi görürüz o kesinde bu ekipmanları bizden başka üreten kalmaz diye düşünüyorum. Bugün yabancı bir sitede fotoğraflarıma yorum yapan bir yabancı MF 240 için biz bu traktörü 30 yıl önce kullanıyorduk yazmış. Açıkçası cevap veremedim. Çok küçük düşürücü bir durum.

evet abi... bu konuda da bi uyanış gerekli. kimse bizden daha zeki olduğunu iddaa etmesin. istesek olur aslında. bugün böyleyse yarın başka olabilir. hiç belli olmaz. önemli olan isteğimizin olması.

bir de şöyle bir fark var. bizim çiftçimizin çoğu küçük çiftçi. oradaki çiftçiler hep toprak ağaları çoğunlukla. bu nedenle ihtiyaçları gereği durum böyle oluyor...

poyrazatif link=topic=28556.msg238848#msg238848 date=1262464088' Alıntı:
eline sağlık traktör kendini belli ediyo orda bi ufaklık var kaç beygir, kaç lira öğrendinmi

209 V Vario 3 Silindir 90Hp AgcoSisu motorlu. Güzel tasarlanmış bir traktör. Yalnız ülkemize gelen biraz düşük modeli sanırsam. Joystick sistemi basit modeldi. 900 serisi joysticke sahip değildi. Ama parası bol olan bağcılar için gerçekten güzel bir traktör. Fiyatını sormadım. Fakat tahminim 50.000 - 60.000 Euro arası vardır.

bu sene gidemedim ama geçen sene inceleyebildiğim kadarı ile çok başarılı buldum.. paylaşımın için teşekkürler... arkadaşların da dediği gibi bizim de artık kendi ürettiğimizin, ürünümüzün resmini paylaşabilir duruma gelmemiz lazım... :)

Ekipmanların hastasıyım zaten.Erkanın dediği gibi bizimkiler bu ekipmanları kesin yapar ama yaptıklarında avrupa neler olur o bilinmez.Fendt zaten marka diyecek birşey yok.Şu an zaten en önde,gelişime devam etmesini bekliyorum.