zunawek map/ arkadaşlar ne ararsanız var

Ynt: zunawek map/ arkadaşlar ne ararsanız var

beyler bende haritanın bir alt versiyonu var çok büyük harika harita daha bunu denemedim kotam doldu. sanırım modlar içinde vardır.
haritayı data klasörüne atıyosun.
daha detaylı resimler benim eskişehir map diye koyduğum yerde var. şahsen ben şuan tsz map kullanıyorum hepsinden güzel o kadar çok üründe yok kafamda karışmıyo güzel yani kolay gelsin

beyler bu haritada çok hoşuma gitti ama bir yöndende dandik bişey hiç birşey yerli yerinde değil herşey mevçut ama doğru dürüst ekilecek yer yok ayrıca evllerin içinde ekinler büyümüş her taraf ekili yalnız harita üzerinde hiç birşey belirli değil açıkçası benim pek hoşuma gitmedi tavsiye etmem

jojo_58 link=topic=28570.msg240020#msg240020 date=1262894876' Alıntı:
beyler bu haritada çok hoşuma gitti ama bir yöndende dandik bişey hiç birşey yerli yerinde değil herşey mevçut ama doğru dürüst ekilecek yer yok ayrıca evllerin içinde ekinler büyümüş her taraf ekili yalnız harita üzerinde hiç birşey belirli değil açıkçası benim pek hoşuma gitmedi tavsiye etmem
lan senin bu işten bişey anlamadığın kesin susta milleti saçmasapan yönlendirme!!!!!

lan senin bu işten bişey anlamadığın kesin susta milleti saçmasapan yönlendirme!!!!!
GARDAŞ BEN BİŞEY SÖYLEMEDİM SADECE GÖRÜŞLERİMİ YAZDIM MLLET İNDİRİRSE İNDİRSİN. BEĞEN DİM AMA UMDUĞUM GİBİ ÇIKMADI MİLLETİ YANLIŞ YÖNLENDİRMEK İSTEMEM LAN DEMEN ÇOK ZORUMA GİTTİ BAŞKA Bİ SÖZLE İFADE EDERDİN DEMİ

dandik olan birşey yok herşey yerli yerinde harika düşünülmüş. bu haritada farklı farklı çiftlikler var amaç oyunu tek biryerde ve tekdüzelikten kurtarmak can sıkıntısını engellemektir. sanırım siz bukadar çok bina bulunduğuna ve büyük olduğu için bu tepkiyi verdiniz...((((DANDİK)neticede emek var ve çooooook fazla))bu şekilde yorumda bulunmanda benim canımı sıktı.. LAN kelimesi içinde özür dilerim( duruma kibar yaklaştığın ve saygılı olduğun için özür diliyorum ) iyi akşamlar

gardaş eğer bi yanlışım olduysa bende özürdilerim ayrıca emek vermiş yapmışsın sabır isteyen bişey valla harita için teşekkürler.

ha bu arada arkadaşlar burada kimse bu haritaları kendisi yapmıyor! bazı üzerinde oynanmış haritalar hariç. bunların asıl sahipleri alman ve ingiliz insanlar onlara teşekkür etmek gerek. burada insanlar bu haritaları ulaşamayan insanlara yardımcı olmak amacı ile paylaşıyor.

th015 link=topic=28570.msg239496#msg239496 date=1262706126' Alıntı:
beyler bende haritanın bir alt versiyonu var çok büyük harika harita daha bunu denemedim kotam doldu. sanırım modlar içinde vardır.
haritayı data klasörüne atıyosun.
daha detaylı resimler benim eskişehir map diye koyduğum yerde var. şahsen ben şuan tsz map kullanıyorum hepsinden güzel o kadar çok üründe yok kafamda karışmıyo güzel yani kolay gelsin

tzmap da kaç çeşit ürün var okadra çok map değiştirdimki kafam karıştı bu senin kullandığın map pancar ve ayçiçeği olan haritamı şu sabitlenen konu

çözdüğünü söylüyosun ürünlerin yetişme süreleri ile ürünleri biçme makinalarını çözdünmü kısacası artıları ve eksiklikleri nelerdir bendede vardı bu map indirmiştim ama karışık buldum için silmiştim şimdi yeniden kurdumda bakalım

Aresya06 link=topic=28570.msg241277#msg241277 date=1263315185' Alıntı:
çözdüğünü söylüyosun ürünlerin yetişme süreleri ile ürünleri biçme makinalarını çözdünmü kısacası artıları ve eksiklikleri nelerdir bendede vardı bu map indirmiştim ama karışık buldum için silmiştim şimdi yeniden kurdumda bakalım

ürünlerin ekim zamanı normal ben öyle pek fazla oynayamıyorum vaktim yok günde en fazla bir tarla anca sürüyorum ben gerçeğe en yakın zamanda oynadığımdan geç çıkıyo ama zaman ayarına göre daha erken çıkabilir. benim biçemediğim lahana ve mor otlar onlarında makinası vardı fakat recover sırasında gitti. harita karışık gibi görünüyor fakat alışınca çok kolay ve harika tavsiye ederim.

th015 link=topic=28570.msg241288#msg241288 date=1263316672' Alıntı:
ürünlerin ekim zamanı normal ben öyle pek fazla oynayamıyorum vaktim yok günde en fazla bir tarla anca sürüyorum ben gerçeğe en yakın zamanda oynadığımdan geç çıkıyo ama zaman ayarına göre daha erken çıkabilir. benim biçemediğim lahana ve mor otlar onlarında makinası vardı fakat recover sırasında gitti. harita karışık gibi görünüyor fakat alışınca çok kolay ve harika tavsiye ederim.

ben haritada biraz gezindim ama daha tarla biçmedim ve ekmedim gezerken birkaç yerde inek çiftliği gördüm sütü nasıl yükleyeceğimi bulamadaım ve satış yerinide bulamadım araçları satın aldım yerde süt tankeri ve süt deposu var o depoyu alıp tüm ahırların yanınamı kuracağım acaba ben tek tek deneyeceğimde sen belki denemişsindir diye sordum
Dieğer mapları denedim hemen hemen hepsini denemişimdir belkide bunların tamamında lahana ve benzerlerini biçemedim ayrıca yulaf türü ürünler içinde biçer bulamadım formu gezdim ama bulamadım bir senin verdiğin mohn için biçer biraz işimi gördü ayrıca teşekkür ederim bakalım biraz oynuyalım umarım beğenirim ben biraz çabuk sıkılan tipim bir ürünü biçemez yada satamazsam hemen değiştiriyorum

ya bırakın tartısmayı da bu haritayı nereye kopiliyoruzzzz :S :S kız-*sw noo*-*- uyy-*s ??*-s slk-*-s karış-*-s