kubota m108s & SAP PARÇALAMA İŞLEMİ...

Ynt: kubota m108s & SAP PARÇALAMA İŞLEMİ...

saol kardeş.. gelecekmiş bunlarda yakında özel olarak getirdebilirsin.. bu modeli super ötesi yok yok comonrail e kadar var.. biraz incelemiştim imkanım olsa bu 108s alırım o derece begeniyorum.. biraz araştır bak özelliklerine şuan cogu guvendigimiz markada olmayan özellikler var.. motorunda neredeyse tum yeni teknolojiler kullanılıyor.. ama bunu geteri çifçimize yok rengi böle yok ismi guzel degil tutulmaz falan der.. ama japon malı şahsen ben guveniyorum bu markaya..

evet guzel bi alet ben sahsen sap yakmaya karsıyım ama işte zor durumda kalınca yakıyoruz bizde.. böle ufatılsa sonraki sene karsıp toprakta çürüyünce gübre etkisi yapıyor direk.. tarlanın verimi artıyo biz napıyoruz yakıyoruz duman toz olup ucuyor tarlamızdan..

ceya023 link=topic=28579.msg239446#msg239446 date=1262696849' Alıntı:
evet guzel bi alet ben sahsen sap yakmaya karsıyım ama işte zor durumda kalınca yakıyoruz bizde.. böle ufatılsa sonraki sene karsıp toprakta çürüyünce gübre etkisi yapıyor direk.. tarlanın verimi artıyo biz napıyoruz yakıyoruz duman toz olup ucuyor tarlamızdan..
gübreye çuvalla para veriyoruz...ama böle sistemlere geçsek...yani organik gübreler kullansak...tabi bu makinaları edinmek ve çevirecek traktörleri elde etmek biraz pahalıya mal olur ama geri dönüş olarak düşünürsek faydası çok...