itina ile hayvan gübresi çekilir :)

Ynt: itina ile hayvan gübresi çekilir :)

Emeğine sağlık Hasan abi...Gübreleri tarlalarda kullanmıyormusunuz abi?...Bide uzun zamandır gözüme takılıyor.Sormayı unutuyorum.Kralın Ön panjur değiştimi.Farların olduğu bölüm?

_FaTıH_ link=topic=28603.msg239319#msg239319 date=1262633852' Alıntı:
Emeğine sağlık Hasan abi...Gübreleri tarlalarda kullanmıyormusunuz abi?...Bide uzun zamandır gözüme takılıyor.Sormayı unutuyorum.Kralın Ön panjur değiştimi.Farların olduğu bölüm?
gübreleri tarlaya taşıyacağzda malum yerler çamur ve bızım ova bıraz uzak gunlerde kısa yanı uc dort arabayla akşamı edersin bos olan bı mevkıye döküyoruz ordan lazımoldukça çekiyoruz kralın ön panjur gecen yıl degıstı eskısı rotavatorun altına gırdı çıktı :D

ağır abi link=topic=28603.msg239325#msg239325 date=1262634319' Alıntı:
gübreleri tarlaya taşıyacağzda malum yerler çamur ve bızım ova bıraz uzak gunlerde kısa yanı uc dort arabayla akşamı edersin bos olan bı mevkıye döküyoruz ordan lazımoldukça çekiyoruz kralın ön panjur gecen yıl degıstı eskısı rotavatorun altına gırdı çıktı :D
Hasan..:D Buyur gel arkadaşım, şu bizim gübre remorkunada bi el atıver..İtina göstermesende olur, boşaltıp gelsen yeter götürebildiğin yere kadar.. 20 cm. kar oldu bu akşam 3 saat İveco ile uğraştım çalıştıramadım.. Kralla çekmek zorunda kaldım yarım saatte kral zor çekti valla..
Ayrıca resimler için teşekkürler, resimdeki hava bugünkü havamı merak ettim.

ağır abi link=topic=28603.msg239325#msg239325 date=1262634319' Alıntı:
Geçmiş olsun :) buda baya güzel olmuş..Yeni model edasıyla poz vermiş :D