Kubota bx2350 mini traktör kepçe

Ynt: Kubota bx2350 mini traktör kepçe

:)) valla süs için almak lazım bitane :) erkuntun yeri ayrı :) bende düşünmedim degil... ama m108s i onada imkanım yok.. erkunt işimizi görüyor şimdilik memnunuz..

ceya023 link=topic=28606.msg239366#msg239366 date=1262637619' Alıntı:
:)) valla süs için almak lazım bitane :) erkuntun yeri ayrı :) bende düşünmedim degil... ama m108s i onada imkanım yok.. erkunt işimizi görüyor şimdilik memnunuz..
memnunuz da biz yine de alalım bunlardan birer tane gel gir iş görür valla ne güzel olur

ozgurefe09 link=topic=28606.msg239368#msg239368 date=1262637783' Alıntı:
memnunuz da biz yine de alalım bunlardan birer tane gel gir iş görür valla ne güzel olur

buyuk bi ahırın varsa ahırda servis yolunu ve gubre kanalını tam bunun kepcesine göre ayarlıcaksın bidefada temizlicek atıcak :) yemleride aynı şekilde tasıma derdi olmadanufak bi römork takarsın :) çok pratik.. artı bag bahce işleri içinde süper her yere girer.. mesela su kanalları var bizde bazıları toprak her yıl actırıyoz işçi ile buyuk hidromekler girmiyor agaçlık falan bunu sokucaksın :)

ozgurefe09 link=topic=28606.msg239373#msg239373 date=1262638502' Alıntı:
aynen valla çiftlikte var aslında bunu oraya düşünsek olur bunlardan gelmişmidir gerçekten yada nasıl buluruz fiyatları nelerdir
,

var bunlardan ben adana bayisinde gördum bi çok modeli var.. ekipmansız fiyatı 16milyar dı sanırım yanında ekipman verieilerimi bilmiyorum.. ve hidrolik levyeli bunlar bide ileri geri hareketleri kepceler gibi debriaja basmadan yapıyorsun..

bizimde ahırlar var ama bizim gubre kanalı dar ve servis yoluda yukseltilmiş ondan şimdiki ahırlarımıza yaramıyo :) yeni ahır yaparsak buna göre yaptırıcam :)

yavuz o sistem biz de de vardı yanlış kurulmuş kuçura iki tane düve gitti öldü bizde iptal ettik :( sakat yani iş şimdi giriyorum artık erkut la kepçeyi takıyorum hele şimdi balçıık çamur açık alanları şimdi çok zor oluyor yaw :( bunlarda girmez oralara ama çok iş görür bunlar tarla bahçe de ben o sistemi yine küreme sistemini takıcam sıvı halde özel römorkları varya dağıtan öyle yyapıcam en güzeli yoksa çok zor oluyor üzerinide iyice kapatmak istemiyorum bakalım düşüncez daha sağım sistemi de değişecek zaten masraf çok :( sakata geldik bu sene :)

nasıl duveler gitti.. benim kast ettigim cukur degil sadece hayvanın arkasındaki gübre kanalını geniş tutmak ve gubreyi silip kepce dolunca dısarı cıkarmak ahırdan.. siz sanırım gubre deposu yapmıssınız geniş onun içine direk siliyordunuz.. ve duvelerde oraya düştü koruması olmayınca öle mi tam anlayamadım :) sen açık ahırda mı yetiştiricilik yapıyorsun mesajını okyuyunca kafam karışştı özgurefe :)