ikinci elleri çok görülmeye başladı.kesin tutulmuyor.

Ynt: ikinci elleri çok görülmeye başladı.kesin tutulmuyor.

_FaTıH_ link=topic=28668.msg240193#msg240193 date=1262966775' Alıntı:
Ali abi tartışma çıkabilir hbaerin olsun :D

Ama çok ilanı var diye tutulmuyor anlamına geleceğini düşünmüyorum..
yok bea.hafif bir gönderme yaptım. Türkiyede bu traktörden birkaç tane var deniyordu.ben şimdiye kadar 3 tanesinin satılık ilanını gördüm.geriye galiba bir fendt kalıyor sahibini memnun eden.açıkçası bunlardan hiç birini yakından görmedim.

ali_kockaya link=topic=28668.msg240195#msg240195 date=1262967513' Alıntı:
yok bea.hafif bir gönderme yaptım. Türkiyede bu traktörden birkaç tane var deniyordu.ben şimdiye kadar 3 tanesinin satılık ilanını gördüm.geriye galiba bir fendt kalıyor sahibini memnun eden.açıkçası bunlardan hiç birini yakından görmedim.
:D onuda görürüz abi hepsi traktör değilmi elbet bi gun ikinci ele geçer :D

ali_kockaya link=topic=28668.msg240195#msg240195 date=1262967513' Alıntı:
çivrıl sana kc km uzaklıkta bı gıdersen merakını gıderırsın

babalar sakasi bir yana bu fendtler maynak traktor ama kac kayme ikinci eli biri ciksada yazsa su kayme diye
yoksa teknik ozellikleri saglamdir garantisi benden

candos link=topic=28668.msg240600#msg240600 date=1263077895' Alıntı:
babalar sakasi bir yana bu fendtler maynak traktor ama kac kayme ikinci eli biri ciksada yazsa su kayme diye
yoksa teknik ozellikleri saglamdir garantisi benden
iyi olduğu ortada.1977 modelleri bile şimdi yeni diyebileceğimiz motorlarla başa baş gidebilecek cinsten.esaslı motor anliyacağın...

ben bunların fiyatlarını pek bilmiyorum ama 62000 euro bana biraz pahalı geldi gerçek degeri bukadar varmı