kabak çekırdegı

Ynt: kabak çekırdegı

arkadaşım ben ekiyorum en son ektigimden 110 kilo aldım bu sende hanım tırnagı deniliyor arkadaş ekti 120 kilo aldı bu sene bende ondan ekcem inş fiyatı ne kadar şu anda sizin orda

fiyatlar aynı arkadaşlar bu kanser olayı neler yapcaz ya ben cicek acmadan toz kükürt göktaş dedigimiz bakır sulfat uygulamsı yapıyorum kanser girmeden uyguyorum faydası oluyor siz neler yapıyosunuz ne kadar alıyosnuz arkadşalar

dolcevita link=topic=28732.msg240546#msg240546 date=1263068876' Alıntı:
fiyatlar aynı arkadaşlar bu kanser olayı neler yapcaz ya ben cicek acmadan toz kükürt göktaş dedigimiz bakır sulfat uygulamsı yapıyorum kanser girmeden uyguyorum faydası oluyor siz neler yapıyosunuz ne kadar alıyosnuz arkadşalar

Kabak ekmiyorum, ama merak ettim; kanser olarak hangi hastalığı tanımlıyorsunuz?

yapraklar nokta ve yuvarlak şekilde sarı lekeler oluyor kabagın kendinde ufak kabarıklar oluyor büyümüyor cekirdegide cok ufak kalıp icini doldurmuyor panzehiri yok diyolar havadan kuşlardan rüzgardan salgın oluyormuş hastalıga kısaca kanser diyolar %50 lere varan bazen daha cok ürün kaybı oluyor sizce ??

dolcevita link=topic=28732.msg240760#msg240760 date=1263149761' Alıntı:
yapraklar nokta ve yuvarlak şekilde sarı lekeler oluyor kabagın kendinde ufak kabarıklar oluyor büyümüyor cekirdegide cok ufak kalıp icini doldurmuyor panzehiri yok diyolar havadan kuşlardan rüzgardan salgın oluyormuş hastalıga kısaca kanser diyolar %50 lere varan bazen daha cok ürün kaybı oluyor sizce ??

Zirai ilaç bayinize hastalığın ' ' bilimsel ' ' ismini sordunuzmu?

söledilerde benim anlıycamız dilde degil anlatılan bu daha başkada toprak iyi havalandırma kuru yere ekim yapmak baharın topragı işleyerk kurutma nemli mantar hastalıklarına için kabak cicek acmadan bakır sülfat uygulamısı yapmak bu gibi şeyler hakkında ben bilgi topladım