Landwirtschafts-Simulator Gold Edition By ALPCAN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ynt: Landwirtschafts-Simulator Gold Edition By ALPCAN

Arkadaşlarım Öncelikle Herkesten Özür Diliyorum. Ben Bu Paylaşımı LS09 un Yabancı Ünlü Bir Yama Sitesinde Çok Zor Bir Şekilde Buldum Deneyemedim Harddisk im Çoktü ve İnternet Cafede Hemen Paylaşıma Verdim Bu Bir Mazeret Degildi Ama Hiç Bir Kötü Niyetim Yoktu. Hakkımda Yapılması Gereken Neyse Razıyım Yeter Ki İnsanlar Kırılmasın... Bu Sitede Ki Amacım Bir Yerlere Gelebilmek Degil İnsanlara Faydalı Ve Yararlı Olabilmek Olduysam Ne Mutlu Bana Ayrıca Sitenin (Trakkulup) Hiç Bir Şekilde Hatası,Sorumlulugu Yoktur Tüm Sorumluluk Bana Aittir...

takoz258 link=topic=28746.msg244703#msg244703 date=1264417460' Alıntı:
Beyler Boşuna İndirmeyin Oyun Ls 2009dur arkadas kandırmaya çalışıo Benden Sölemesi
TAKOZ AÇIKLAMAYI GÖRMEDİN GALİBA DÜZGÜN KONUŞ ASABIMI BOZMA...ANA SAYFA DA LS 2009 GENELDE VAR BAK ORDAN ÇALIŞIYORMU ÇALIŞMIYORMU GÖR !!!

alpcan serialden anlaşılıyor ls2009 olduğu bendede 2side var boşuna milleti enayi yerine koymayı bırakkkkk haa içindeki araçları değiştirirsin o zaman anlarım

takoz258 link=topic=28746.msg248055#msg248055 date=1265271194' Alıntı:
alpcan serialden anlaşılıyor ls2009 olduğu bendede 2side var boşuna milleti enayi yerine koymayı bırakkkkk haa içindeki araçları değiştirirsin o zaman anlarım
SEN KENDİNİ ÇOK AKILLI SANANLARDANSIN DEDİMYA ANA SAYFA DA GENELDE SEKMESİ NİN İÇİNDE BENİM PAYLAŞTIGIMA DİKKATLİ BAK İSTERSEN YORUM YAZAN ARKADAŞLARIMIN YORUMLARINI BİR OKU SONRA KONUŞ !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...