Landwirtschafts-Simulator Gold Edition By ALPCAN

Ynt: Landwirtschafts-Simulator Gold Edition By ALPCAN

mehmet ali 001 link=topic=28747.msg240976#msg240976 date=1263221920' Alıntı:
bnde indirdim bosuna indirmeyin böle sitemi olur insanları kandırıyolar
arkadaşım bunun siteyle ne ilgisi var!!!! Sorun sadece bu konuyo açan arkadaşla ilgili lütfen biraz daha saygılı olalım!!!!

Arkadaşlar ben indirdim ama dosyaları setup u yok bunun.Yada indirdigimiz dosyaları Landwirtschafts-Simulator 2009 un içine mi atacaz o şekildemi oyun gold edition olacak :S :S

Arkadaşlarım Öncelikle Herkesten Özür Diliyorum. Ben Bu Paylaşımı LS09 un Yabancı Ünlü Bir Yama Sitesinde Çok Zor Bir Şekilde Buldum Deneyemedim Harddisk im Çoktü ve İnternet Cafede Hemen Paylaşıma Verdim Bu Bir Mazeret Degildi Ama Hiç Bir Kötü Niyetim Yoktu. Hakkımda Yapılması Gereken Neyse Razıyım Yeter Ki İnsanlar Kırılmasın... Bu Sitede Ki Amacım Bir Yerlere Gelebilmek Degil İnsanlara Faydalı Ve Yararlı Olabilmek Olduysam Ne Mutlu Bana Ayrıca Sitenin (Trakkulup) Hiç Bir Şekilde Hatası,Sorumlulugu Yoktur Tüm Sorumluluk Bana Aittir...

Arkadaşlar ben yaptım çalışıyor.Yapmanız gereken linkleri indirip rarları açıp çıkan dosyaları oyunun bulundugu dizine kopyalamak.Bne bu şekilde yaptım gold editiyon oldu ve bir kaç römork ve araç gledi. ok-*-s

akif922 link=topic=28747.msg241467#msg241467 date=1263392271' Alıntı:
Arkadaşlar ben yaptım çalışıyor.Yapmanız gereken linkleri indirip rarları açıp çıkan dosyaları oyunun bulundugu dizine kopyalamak.Bne bu şekilde yaptım gold editiyon oldu ve bir kaç römork ve araç gledi. ok-*-s
deniyorum kardeş bakcaz artık inşallah dediğin olur

arkadaşlar bu konuda benimde bi tuzum olsun dedim

benim resimlerdeki gördüğüm gold edition 2009 la aynı fakat gold edition un farkı yama eklemeden bazı farklı ekipman ve araç olması bunlardan başka bi özelliği yok yani gold editionu gözünüzde büğütmüşsünüz bu yani benim tahminim bu 2010 dan önceki ara öğün adamlar 2 yada 3 ay insanları idare etsin diye 2010 çıkana kadar bunu hazırlamışlar eğer hatam varsa aff ola görüşüm böyle...