FORD FOCUS kampanya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arkadaşlar 2010 model ford focuslarda 10 tl peşin 4 veya 5 yıl ödemeli çifcilere özel kampanya var fiyatı 45 ytl dahada uygun olacaklarını söylüyorlar araba alcak arkdaşlara duyrulur

Ynt: FORD FOCUS kampanya

dolcevita link=topic=28797.msg240972#msg240972 date=1263221362' Alıntı:
arkadaşlar 2010 model ford focuslarda 10 tl peşin 4 veya 5 yıl ödemeli çifcilere özel kampanya var fiyatı 45 ytl dahada uygun olacaklarını söylüyorlar araba alcak arkdaşlara duyrulur
10tl derken 10,000 lira mı?

bilgilendirme için teşekkürler...bu şartlarda kredi işi hiçte iyi bi atılım olmaz ama alana hayırlı olsun...güle güle kullansınlar hayırlısıyla ödesinler :)

focusların dizelleri çok hoşuma gidiyor.beyaz da çok yakışıyor.dizelde yakıt ekonomisi.ve performansı süper.

45000 in 10 000 ini peşin ödüyorsun.kaldı 35000 lira.5 yılda 15.000 faiz yersin.eder 50.000 ve yılda 10 000 taksitle ödersin.araba sana 60 000 e gelir.

ikinci eli 23 000 lira.

ali_kockaya link=topic=28797.msg241074#msg241074 date=1263233716' Alıntı:
focusların dizelleri çok hoşuma gidiyor.beyaz da çok yakışıyor.dizelde yakıt ekonomisi.ve performansı süper.
evet abi 2010 daha bi güzel etli butlu 110 hb dizel motor sınıfının en iyisi ve maddi yöndende iyi full bi arabayı bu kadar ucuza alınmaz cok saglamda faiz veya başka bişi yok tek fiyat bu 45.000 çifciye veriyolarmış sadece bende sizin gibi düşündüm ama öle degilmiş tek fiyat 4 veya 5 sene taksit

dolcevita link=topic=28797.msg241077#msg241077 date=1263233994' Alıntı:
evet abi 2010 daha bi güzel etli butlu 110 hb dizel motor sınıfının en iyisi ve maddi yöndende iyi full bi arabayı bu kadar ucuza alınmaz cok saglamda
teknik özelliklerini karşılaştırın.mazotu resmen kokluyor.arkadaş bayramda abisinin arabasını kullanmış(focus).bizim köyle kasabanın arasındaki 3 km lik yolda 190 km hıza çıkmış.mersedesi aratmayacak.

süper bi araç ve fordun dizel araçları gerek ticari gegrek hususi güzeldir yanlız bence bu devirde sıfıra o kadar para verilmes 1 aylık ikinci eller bile war ve %5 idirime girdiğini düşünürsek sıfır 20 lirasa sıfır gibi ikinci eli 18 lira :D ;)

abi birda ha konuştum alan alacak arkadaşla daha yeni 45.000 sabit fiyat 5 yıl ödemeli faiz vade varkı yok diyor

dolcevita link=topic=28797.msg241082#msg241082 date=1263234596' Alıntı:
abi birda ha konuştum alan alacak arkadaşla daha yeni 45.000 sabit fiyat 5 yıl ödemeli faiz vade varkı yok diyor
Arkadaşım bişi sorcam o aracın 35 liralıkları flnda war yada daha pahalıları focusun tek bi model aracına mı veriliyormuş yoksa tum focus serisinemi? ;)

en fulllu o kadar parayı full baglanır saten vallah benimde aklımdan geciyor bayii gidecem yarın kullakalarımla duyarak araştırcam şartlar uyarsa alacam bende

benim broadway le yılda en az iki sefer arazide çamura batarım.en son battığımda tamponlara çamur sıkışmış lastikler dönmedi.mf 265 le asfalta kadar sürükledik.bahar aylarında tarlama çapa işçilerini taşırım.arabanın altını tarladaki tümseklere vura vura bir hal oldu.500 kiloluk iki tekerli bir remorkum var.ilçe bize 35 km.gübre,lastik gibi ihtiyaçlarımı otomobille taşırım.geçenlerde 7 li çizel adım.otomobille getirdim.km 200 000 i geçti.ama rektefe daha olmadı.bunun parçası ucuz.focusa olsa bile bu işlere yazık olur.arabamı dünyaya geldiğine pişman ettim.

diğer çiftçi arkadaşlara da tavsiye ederim.4-5 bin lira ya broadway bulunur.az yakar parçası ucuzdur.ayağınızı yerden keser.kıymetini bilene.

yani nakliye işlerinde traktörle hoplaya hoplaya koşuşturmaktan iyi oluyor.

ali_kockaya link=topic=28797.msg241085#msg241085 date=1263234944' Alıntı:
benim broadway le yılda en az iki sefer arazide çamura batarım.en son battığımda tamponlara çamur sıkışmış lastikler dönmedi.mf 265 le asfalta kadar sürükledik.bahar aylarında tarlama çapa işçilerini taşırım.arabanın altını tarladaki tümseklere vura vura bir hal oldu.500 kiloluk iki tekerli bir remorkum var.ilçe bize 35 km.gübre,lastik gibi ihtiyaçlarımı otomobille taşırım.geçenlerde 7 li çizel adım.otomobille getirdim.km 200 000 i geçti.ama rektefe daha olmadı.bunun parçası ucuz.focusa olsa bile bu işlere yazık olur.arabamı dünyaya geldiğine pişman ettim.

diğer çiftçi arkadaşlara da tavsiye ederim.4-5 bin lira ya broadway bulunur.az yakar parçası ucuzdur.ayağınızı yerden keser.kıymetini bilene.

yani nakliye işlerinde traktörle hoplaya hoplaya koşuşturmaktan iyi oluyor.
bu kadar cefaya dayanacak bide toroslar var abi...

nforcer link=topic=28797.msg241087#msg241087 date=1263235410' Alıntı:
bu kadar cefaya dayanacak bide toroslar var abi...
yalan yok torosların kaporta sacı daha kalındır broadway den...zaten torosun ikinci eli para ediyorsa türk çiftçisi yüzündendir.para olsa nissan navara yada ford ranger gibi 4x4 ler alırdık.kim bakar torosa...

arkadaşar sizin deginiz gibi 55 ytl varıyor ford bayisinden bi arakdaşı aradık şimdi 5 yıl ödemeli 45 degil 55.000 miş yanlış bilgiler icin özürdilerim 5 yıl ödemeli senelik 10.000 ytl

ali_kockaya link=topic=28797.msg241091#msg241091 date=1263235654' Alıntı:
yalan yok torosların kaporta sacı daha kalındır broadway den...zaten torosun ikinci eli para ediyorsa türk çiftçisi yüzündendir.para olsa nissan navara yada ford ranger gibi 4x4 ler alırdık.kim bakar torosa...
ben fairby ve nissan kulanıyorum fairbay kırıgı cıkıgı bitmiyor az yakız yedek parca cok ucuz cok haklsın ama binemiyosunki kırık cıkık iş nissanda inş sizlerede nasip olur uzun yol tarla yolu digerlerine göre saglamlık hepsi onda 2001 model bendeki daha servis tamir görmedi şimdiye kadar sürede cogunu arazide gecirdi senede 4 lastik yer kendinde bişi yok

teknik özelliklerini karşılaştırın.mazotu resmen kokluyor.arkadaş bayramda abisinin arabasını kullanmış(focus).bizim köyle kasabanın arasındaki 3 km lik yolda 190 km hıza çıkmış.mersedesi aratmayacak.

focus lar çok güzel araba fakat mazotu kokladığına katılmıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...