MASSEYLERİNİZ ALINIR ÖZELLİKLE PHANTOM 3105-3085

ARKADAŞLAR ÖZELLİKLE PHANTOM SERİSİ TRAKÖRLERİNİZİ ALIRIM. 3075-3105-3085 FİYATLARI UYGUN OLSUN YETER TELEFONUM RESİM ÜZERİNDE YAZIYOR....
DİĞER MASSEYLERİNİZ İÇİNDE GÖRÜŞEBİLİRİZ
photo0673.jpg

Ynt: MASSEYLERİNİZ ALINIR ÖZELLİKLE PHANTOM 3105-3085

bende 2004 model tek çeker 3085 var önler yeniye yakın arkaları lassa 10 kat yeni taktırdım makina

güzel alırmısın 26000 e vereceğim

Anlamadığım nokta şu. Bu makinelere baktığımız zaman çok teknolojik değil. Aham şaham bir konforuda yok. Yakıtı da var. Fakat neden bu kaar pahalı satıyor bu galericiler. Özellikle ERYILDIRIM üyemize soruyorum. Kendisi galerici merak ediyorum. Acaba çifçiden de bu kadar yüksek fiyata mı alıyorlar bu makineleri.

doganbey1 link=topic=28850.msg748527#msg748527 date=1369779074' Alıntı:
Anlamadığım nokta şu. Bu makinelere baktığımız zaman çok teknolojik değil. Aham şaham bir konforuda yok. Yakıtı da var. Fakat neden bu kaar pahalı satıyor bu galericiler. Özellikle ERYILDIRIM üyemize soruyorum. Kendisi galerici merak ediyorum. Acaba çifçiden de bu kadar yüksek fiyata mı alıyorlar bu makineleri.
Piyasası Oldugu İçin, Çiftçiler Tarafından 'İYİ' Olarak Bilinen Traktörler Olduğu İçin Fiyatlar Yüksek... Fiat ' lar Gibi... Bence...

doganbey1 link=topic=28850.msg748527#msg748527 date=1369779074' Alıntı:

Sınıfının en az yakan traktörü
Dayanıklılıgı hiç tartısma konusu bile olamaz
Çekiş yönünde kendi seviyesindeki traktörlerde yanına yaklasanı bile yok
Kabinleri ithal kabinler dısında türkiyenin en iyi kabini
Yakıt konusunda öle anlatıldıgı gibi bi aşırlık yok ben yıllardır kullanıyorum Td95 den cok cok az yaktı ( td95 1 yıl kullandım)
Uzel ve massey ortaklıgının son ürünlerinden birisi oldugu için kalite konusunda tartısılacak bi yönü bile yok
......
bu liste böyle uzar gider kısacası bu traktör (3105 Phantom) sınıfının kralı bu yüzden bukadar tercih ediliyor ve bu fiyatlara satılıyor. Kimse kimseye zorla bişey satmıyor aynı paraya tümosandan newhollanddan johndeereden vs sıfır makine alabilirsin ama bu makinadan aldıgın tadı alamazsın emin ol. Traktörün tek kötü yönü Konfor acısından sınıfının biraz gerisinde kalmıs ama okadarda abartılacak bir durum yok ben yıllardır kullanyorum daha birgün arıza yapıpta beni sanayiye götürmedi Masallah.

Evet arkadaş haklı.Uzel in yeni çıkardığı phantomlar bile bu eskileri kadar iyi değil.Eski phantomlar daha sağlam biz de kullanıyoruz.2008 model traktörümüz ve sibop ayarı dışında hiçbir arızadan gitmedi sanayi yüzü görmedi yani.

2006 model 3.095 4x4 Orjinal kabinli modelin piyasası ne civarda? Kaça alınır? Kaça satılır
Traktör 5.000 saatte , ön lastiklerin değişmesi gerekli , arkalar en fazla 1 sene daha gider.