TM 120 çamurda çekemedi

5696.jpg

5715.jpg

5726.jpg

5737.jpg

5750.jpg

5765.jpg

Ynt: TM 120 çamurda çekemedi

yorumlar için teşekkürler arkadaşlar
abi senin işinde zor çamur çaylak allah kolaylık versin
paylaşım için tşkler
sağol islamköylü
cekememesi normalmiş
fotolar yenımı
fotolar 27 12 2009 da çekilmişti
eline sağlık...paylaşım için teşekkürler..römork fena oturmuş...tm120 ve çekemedi pek olmuyor ama çamurda iş yapmak çok zor...
arkadaşlar yeri geldimi 120 de çekemiyor

Teşekkürler.. En yakın yola veya sağlam zemine baya bi mesafe var zannedersem. Allah kolaylık versin, en azından yıkandığında havuçlardan temizlenebiliyo toprak. Ya bizim topraktan olsa; varya yıka yıka çıkmaz havucun ele alınacak tarafı kalmazdı.

Teşekkürler.. En yakın yola veya sağlam zemine baya bi mesafe var zannedersem. Allah kolaylık versin, en azından yıkandığında havuçlardan temizlenebiliyo toprak. Ya bizim topraktan olsa; varya yıka yıka çıkmaz havucun ele alınacak tarafı kalmazdı.
bundan önceki römorklar yoldan yüklüyorduk böyle uğraşmaktansa kepçe ile yoldan yüklemek daha mantıklı yolda fazla uzak değil

abi ellerine saglık geleyim yardıma ama benim motorlar kendini zor cıkarır havuc tarlasında beni istersen geleyim vallaha tarla sahibine allah yardımcısı olsun seninmi tarla kaya gibi olmuştur tarla

abi ellerine saglık geleyim yardıma ama benim motorlar kendini zor cıkarır havuc tarlasında beni istersen geleyim vallaha tarla sahibine allah yardımcısı olsun seninmi tarla kaya gibi olmuştur tarla
bu tarla bizim değil icar sahibide hep icara verir buraya ya pancar ya mor lahana ya verilir
Ramazan tek dingilli römork kullansan daha iyi olur kardeşim,bu kadar uğraştırmaz,,
tek dingil römork bizde yok ayrıca tek dingil römorklar kullanışlı değil
2 motor takınca pek uğraşmıyoruz

Çekememiş değil sürükleyememiş demek daha doğru gibi... Ancak elindenden geleni yapmış TM... Daha büyük traktörler için bile zor bir durum o römorku o çamurda sürüklemek...

yapmayın arkalr siz onu üst cekiye alın tm-120 o römork gibi 2 tanesini söker alır benim 95-66 ya atıom 8 tonluk römork üst cekiye aldınmı ya koparır ya ceker benimki cıkardıktan sonra bu azına bile tükürür o römorkun bide 6 silindir bu canavar:DDD