uzel bicerdöver kulanan var mı arkadaslar ?

bana biraz teknek bilgi vere bilcek var mi sik sik ariz a cikariyorum modellerin ikinci elleri falan bildiyiniz bilgilerin parlasabilrisenız cook guzel olur herkezde faydalan

Ynt: uzel bicerdöver kulanan var mı arkadaslar ?

uzel mediva 4wd kullanan var,Bafra da iki yada üç tane pek fazla tutulmadı,makinanın bator çapı ve boğazın dar olduğu söyleniyo,onun için pek rağbet görmedi,Türkiye Şartlarına en uygun biçerdöver(yedek parça servis)açısından new holland cs serisi olduğunu düşünüyorum,saygılarımla,,

bafrada eski uzel bayisi kendisi calıstırıo makinları ama oda hiç randuman alamadı.. fakat calıstırıo.. ıkıncı elıde donen bı makıne deıl zaten.. buyuk arzalar verdıler yazın servısıne bı parcası geldı torkun pompası ıcını dagıtmıs komple.. adam perişan oldu sinopluydu aldı ankaray gıttı..

ziyadurmaz link=topic=28881.msg241776#msg241776 date=1263480964' Alıntı:
bana biraz teknek bilgi vere bilcek var mi sik sik ariz a cikariyorum modellerin ikinci elleri falan bildiyiniz bilgilerin parlasabilrisenız cook guzel olur herkezde faydalan
2006 uzel 6200 mediva 4#4 aynı makinadan bendede var ikinci el ben satıyorum 60bin euro biz o kadar arza çıkarmadık ufak tefek arzalarımız hızmık elevator,2008 yılında dik elevatör şanzuman dişlisini bozmuştuk ankara ostimte laser dişliciler var oraya yaptırdık 15 gün gitmedi orjinali yerköyde bi bayinin elinde vardı 1 ' 500binliraya aldık ,arka akis sistemini 80 ' lik yaptırdım çünkü eğimli arazilerde sürekli akis kesiodu sarsak sistemi 5sarsak tc56 sarsak sistemi değiştirmemin sebebi orjinalindeki çabuk tıkanma vs devirsizlik kalitesizlikten dolayı kırılma sabah sarsak temizliyelim diye 5:00 kalkıoruz clayson 1530 biçime başlıoo biz daha sarsak temizliyoduk.şimdi tek problemim şanzumanda ' ki hız ölçme müşürü arzalandı yenisini bulamıyoruz clasın şanzumanındaki müşürle aynı diyolarya hayırlısı...Sizin makinada ne problem var?

bizdede 8200 uzel biçerdöver var 2007 model illaki sorunları bitmiyor ama yakıtı çok iyi dediğin gibi arka akisleri kırıyor yada eğiyor bizde dik elevatör şanzuman dişlisini bozmuştuk fillandıya dan getirdik müşür sorunu hep var çoğu müşirler çalışmıyor bizimde

bizim ordada vardı bir tane 4 yıl önceydi kamyonda geldi üzerinde 10 gün durdu ön lastikler sökülü vaziyette kredi çıkmamış dediler o zaman halbuki bizim makinacıya zorla satmışlar arkasından bindirip göndermişler makinayı istemeye istemeye aldım ama çabuk gitti dedi o yıl laverda aldı hala o makina var ve çok memnun ama uzel hatırlıyordumda çok cesur duruyordu