BUDA BİZİM MASSEY FERGİSON 275

BUDA BİZİM MASSEY FERGİSON

image202.jpg

image203.jpg

image204.jpg

image202.jpg

Ynt: BUDA BİZİM MASSEY FERGİSON 275

bu traktör karsta evet lastikler bitmiş ancak 16.9 lastik üzerindeki kücük geliyor sanırsam 18.9 taktırmayı düşünüyoruz. 275 olan arkadaşlar varmı tavsiyeleri nedir kaç lastik atalım bu yıl deyişecez?çekiş evet lastiklerden dolayı düşük ancak yazın su dolduruyoruz ve 65 -56s yeni cıkan newholan ve fiat 65-56 nın cıkaramadıgı rarabayı ranpada tek cıkardı.zaten su doldurdu dolduralı çekiş süper oldu 9 numara 4lü puluk taşıyor ön agırlıklarda kepce takıldıgı için cıkarılmış

evet lastikler bitmiş ancak 16.9 lastik üzerindeki kücük geliyor sanırsam 18.9 taktırmayı düşünüyoruz. 275 olan arkadaşlar varmı tavsiyeleri nedir kaç lastik atalım bu yıl deyişecez?çekiş evet lastiklerden dolayı düşük ancak yazın su dolduruyoruz ve 65 -56s yeni cıkan newholan ve fiat 65-56 nın cıkaramadıgı rarabayı ranpada tek cıkardı.zaten su doldurdu dolduralı çekiş süper oldu 9 numara 4lü puluk taşıyor ön agırlıklarda kepce takıldıgı için cıkarılmış

BENDE DE 83 MODELİ VAR ZATEN 82 İLE 1983 DE CIKMIŞ BİDA DA CIKMAAMIS BANA GÖRE MF NİN EFSANE MOTORLARINDAN BİRİ
BENİMKININ ÜZERİNDE ORJINAL EBAT 14-30 LASTİK VAR. 14 NUMARA 3 LÜ İLE 11 NUMARA 4 PULLUK KULLANIYORUM

evet mustafa kardeş senin memleket nere bizim burda(kars) 4 lü 9 kulanıyoruz toprak biraz ser ancak tekerler zayıf ancak su dolu sanırsam burdada 4 lü 11 ceker ancak zorlanır bunlarda sakroneç olmadıgı için burda 4 lü pulugu rahat 1 vites ile cekiyor sizn orda nasıl senin traktörün foto varsa göndersen sevinirim.saygılar

alemdar link=topic=28910.msg242443#msg242443 date=1263730876' Alıntı:
evet mustafa kardeş senin memleket nere bizim burda(kars) 4 lü 9 kulanıyoruz toprak biraz ser ancak tekerler zayıf ancak su dolu sanırsam burdada 4 lü 11 ceker ancak zorlanır bunlarda sakroneç olmadıgı için burda 4 lü pulugu rahat 1 vites ile cekiyor sizn orda nasıl senin traktörün foto varsa göndersen sevinirim.saygılar

ben konyalıyım kardeş benim 275 bizim eve sıfır olarak gelmiş ilk sahibiyiz allahtan bi aksilik olmazsada kesinliklede satmam.benim lastikler şimdiye kadar hiç su dolmadı. 4 lü 11 ide cok rahat çekiyo 3 lü 14 arasında hiç bi fark göremedim hatta bnm 3 lü toprağı tam karsılıyo ve de daha ağır şasısı. senkromeçinde cekıme hiç faydası olmaz cunku senkromeç viteslerin kolay geçmesini sağlayan bi sistem
öyle yakından bi resmi yok suan ama bu linkteki resimler benim motorlar biraz görünüyo
http://www.trakkulup.net/index.php/topic,28879.0.html

alemdar link=topic=28910.msg242572#msg242572 date=1263762857' Alıntı:
güzel resim en kısa sürede yakından görmeyi isterim...varsa yoksa masey

tesekkür ederim kardeş dedim gibi 275 efsane yakından çekmeye calısırım.tarlada calısırken hiç aklıma gelmyo resim cekmek unutmazsam cekerim :D

ya şimdi dikami cekti 9 numarlı pulluğun cizisina motor basmıyomu tarla sürerken . yani pulluk cısısına lastik sıgıyomu senin. bıraz numarası ufak geldide bana.yada senin lastikler incemi kalıyo şuan hatırlayamıyorum 16.9 kalınlığını..
ben bi keresinde baska bi koyde birisinin tarlasını sürdüm pulluğm da yoktu arkamda baskasının 10 no.4lü pulluğunu kullandım benim lastık cızıya basmıstı. basmsın diyee pulluğu iyice yatırmak gerekiyodu bu seferde tarla pek hosuma gitmedi bnm. oyuzden 9 no ufak deil mi ?