tofaşa parası olan deil,hastası olan biner!

Ynt: tofaşa parası olan deil,hastası olan biner!

.KArdeş ii güzel de biraz abartı yapmışsın yada acemice olmuş gibi :)
ya o far kaşını insan boyar yada takma hiç daha güzel:)
o ön takoz karlık neysede yan marşbiyeli duzgun bişi taksaydın ;) bide yan kuşaklarla jantlar sanki eski kasa doganları hatırlatıyor Kç model bu :)

doganbey1 link=topic=28956.msg242640#msg242640 date=1263778451' Alıntı:
yeni üyemize bizden bir hediye:d efsane kim bu firari az daha beniz ezecekti biraz daha dikkatli kullansın:D:D
hacı sn yolda yürümeyi bilmiosn biz nabam :D araba çok yakn bir arkadşmn :D
nh link=topic=28956.msg242693#msg242693 date=1263826028' Alıntı:
.KArdeş ii güzel de biraz abartı yapmışsın yada acemice olmuş gibi :)
ya o far kaşını insan boyar yada takma hiç daha güzel:)
o ön takoz karlık neysede yan marşbiyeli duzgun bişi taksaydın ;) bide yan kuşaklarla jantlar sanki eski kasa doganları hatırlatıyor Kç model bu :)
bu arabayı eskişehirdn getirdimiz ilk hali!

ya bende çiftçi adamın bendede kartal war her yere gidiyorum ama taktıgın aksesuarları boyasan güzel olcak gibi :)
firari11 link=topic=28956.msg242721#msg242721 date=1263833930' Alıntı:
Gelde bize sorr :D
bize gitmiyor böle awa fln gidioz :D satn bilecik yolları taşlı :D frene bastnmı cayırtt :D böle daha iyi şimdi bursa egzos taktk 10 numara oldu!
bizimkiler :)

nh link=topic=28956.msg242724#msg242724 date=1263834320' Alıntı:
bunu arada o takoz karlıklardan bende dusunuyom nasıl monte etcez fln bilgin waarmı :D
wala geldinde böledi bi bilgm yok :D ama bizm burda kazıkçı osman 4 eteği 140 tl ye yapıyor polyesterle dökyor :D

yok satın alma işini bana ön eteği 30 a bırakcaklarda benim monte etmem lazımda bilgi için sormuştum neyse ;) :)
firari11 link=topic=28956.msg242736#msg242736 date=1263835536' Alıntı:
wala geldinde böledi bi bilgm yok :D ama bizm burda kazıkçı osman 4 eteği 140 tl ye yapıyor polyesterle dökyor :D

2. kartal güzelmiş,yapacaksan az ve öz olacak.Orjinal olması lazım.Ben öyle seviyorum.çok göze batmayacak ama ayrı bi hava katacak.Yazı falan modifiye değildir bence,yakışmıyor da arabaya...

bende katılıyorum sade ama hoş görüntü olsun orjinaline biraz renk katacan yani 2. kartal çok hoş duruyo bendede 76 model temiz bi pikap anadol var ufak tefek bişeyler yapmayı düşünüyom

ÇağRı link=topic=28956.msg242767#msg242767 date=1263839739' Alıntı:
2. kartal güzelmiş,yapacaksan az ve öz olacak.Orjinal olması lazım.Ben öyle seviyorum.çok göze batmayacak ama ayrı bi hava katacak.Yazı falan modifiye değildir bence,yakışmıyor da arabaya...
ewed abicim katılıyorum herbuldugunu her şeyi takıp değilde daha güzel ve yakışanları takmak daha ii dir tşjkler ;)