ALLAH kimsenin başına vermesin sıra yüzünden cıkan olaylar

Ynt: ALLAH kimsenin başına vermesin sıra yüzünden cıkan olaylar

malesef herzman karşılaşıoruz bu tür olaylarla allah kimsenin başına vermesin iki aileyide cok iyi tanırım kasabanın ortasında oldu

Daha önce Kontv de izlemiştim... Bizler pancar ekicisi olmadığımızdan, küspe almaya gittiğimiz zaman sıra kavgalarına şahit olduk.. Maalesef, başkalarının hakını gaspetmeye alışmış şahsiyetsiz kişiler kendilerini; uyanık, gözüaçık, işbilen gibi sıfatlarla adlandırıyor.. Oysa benim gözümde bu tür insanlar aşşağılık ve ş.......zin önden gidenidir.

dolcevita link=topic=28967.msg242727#msg242727 date=1263834711' Alıntı:
malesef herzman karşılaşıoruz bu tür olaylarla allah kimsenin başına vermesin iki aileyide cok iyi tanırım kasabanın ortasında oldu
ya ne oldu bu olayda bende çumraya geliyorum o fabrikaya,vurlan taraf 8 kardeşmiş felan dediler kan davası başlamış gibisinden.bu arada sen çumra merkezmi?ceritleri tanırmısın

KONYALI ALİ link=topic=28967.msg242842#msg242842 date=1263853696' Alıntı:
ya ne oldu bu olayda bende çumraya geliyorum o fabrikaya,vurlan taraf 8 kardeşmiş felan dediler kan davası başlamış gibisinden.bu arada sen çumra merkezmi?ceritleri tanırmısın
vurulan taraf evet 8 kardeşde çumralı degiller akşehirden buraya göctuler 20 sene oldu buraya göceli konyanın yerliside degiller vuran taraf çumralı konyalı kan davası inş olmzada ben içericumra kasabası konya mersin yolu üstünde cumra merkeze 12 km ceritler hangisi ama cogunu tanırım hırdavatcı olan benim arkadaşım birde demirci var pompa remörk yapar?

dolcevita link=topic=28967.msg242847#msg242847 date=1263854245' Alıntı:
vurulan taraf evet 8 kardeşde çumralı degiller akşehirden buraya göctuler 20 sene oldu buraya göceli konyanın yerliside degiller vuran taraf çumralı konyalı kan davası inş olmzada ben içericumra kasabası konya mersin yolu üstünde cumra merkeze 12 km ceritler hangisi ama cogunu tanırım hırdavatcı olan benim arkadaşım birde demirci var pompa remörk yapar?
evet ben remork yapanları diyorum yahya felan var biz onlara 4 5 tane araba yaptırdık ondansordum.