5025 serisni önerirmsiniz

arkdaşlar ben yeni bir traktör alıcam ve suana kadrda hiçbir traktör almadım şuanlık jdyi önerdiler sağlamlık ve yakıt bakımından dolayı yalnız bunun parçası pahalı oluyormuş ?
şimdilik bütçeme uygun olan traktörler 5725 ve 5625 bu traktörler 14 numara 4 pul çekerse yeter benim için çekermi?
yorumlarınızı bekliyorum şimdiden saolun

Ynt: 5025 serisni önerirmsiniz

abi yapacağın işe göre değişir.5025 serileri john deere nin meksika yapımıdır.alman yapımıyla arasında fark vardır.ayrıca hafif traktörlerdir.2.el mi alacaksın sıfır mı alacan.sıfır 5025 serisi alacağına 2.el 5020 serisi alman senn için daha iyi olacaktır

olsun yaş öneli değil önemli olan muhabbetimiz kardeşim.şimdi o adam 5720 için 55-60 milyar arası bir fiyat istiyor.yalnızsana bir şey söyleyeyim.bizim bir arkadaşta john deere 6230 premium plus var.2009 model 600 saatte.aynı geleridede 6430 premium plus var.biz bunun fiyatını sorduk bize 130 milyar dedi.peki bizim 6230 un üstüne ne istersin dedik adam bize 55 milyar isterim dedi.yani 2009 model 6230 u 75 milyara kabul ediyor.peki sıfırdan farksız olan bu motorun sıfır fiyatı ne kadar 110 milyar.kardeşim gerisini sen düşün:D:D

abi o adam ben çocuğum dıye benı kandırmaya çalıştı bana 80 dedi.zaten traktörün kendısı 90 milyar. abicim ayrıca benim elimde 40 milyar var

yaw kardeş boş ver jon dereyi sen git yerli new hollant veya tümosan al keyfine bak yerli olsun taştan topraktan olsun servis garantisi var parçası bol amcaoğlu sıfır aldı 3 sene sonra hidrolik sorununu çözemediler oda kızdı sattı sattı