Landwirtschafts Simulator 2009 Gold Edition (Rapid, Uploaded)

Ynt: Landwirtschafts Simulator 2009 Gold Edition (Rapid, Uploaded)

Bu Gold Edition Un Normal simulatörden farkı felan varmı mesela yamalr felan aynı yeremi atılıyor Onu öğrenelimde ona göre. Yamalar uyuyormu ?

ya bu otomatik pilotun ayarlarını bilen varmı benim traktörler ap ama sınırları tanımıyor ve arka arka ya tarla sürmüyorlar yardım????????????????????

güzel ama normalinde yön tuşlarında kamerayı ayarlayabiliyorken bunda hem yön tuşları hem de wasd tuşlarıyla araç sürülüyor bi de yüklediğim yamaların çoğu beyaz çıktı normalinde böyle bi sorun yok ama belki de benim bilgisayardan kaynaklanan bişeydir kimseyi etki altında bırakmak da istemem...

[size=12pt]YAV ARKADAŞIM
NİYE TEK PARTLIK OYUNU BEŞ PART HALİNDE İNDİRTİRİYON MİLLETE????
BİDE 'DENENMİŞTİR' DİYOSUN??
İNDİRDİĞİM PARTLARIN İÇİNDEKİ DOSYALARIN HEPSİ AYNI NE İŞ?
YAZIKMI DEĞİL KOTAMIZA??

İNDİRDİĞİM DOSYA 864MB
KURUP !---OYNADIĞIM--! (OYNUYORUM YANİ YANLIŞ YÜKLEME HATALI YÜKLEME VS. ALAKASI YOK YANİ)
OYUN 264 MB
NE İŞ???
[/size]

v_MaleWolf_v link=topic=29049.msg263660#msg263660 date=1269374724' Alıntı:
[size=12pt]YAV ARKADAŞIM
NİYE TEK PARTLIK OYUNU BEŞ PART HALİNDE İNDİRTİRİYON MİLLETE????
BİDE 'DENENMİŞTİR' DİYOSUN??
İNDİRDİĞİM PARTLARIN İÇİNDEKİ DOSYALARIN HEPSİ AYNI NE İŞ?
YAZIKMI DEĞİL KOTAMIZA??

İNDİRDİĞİM DOSYA 864MB
KURUP !---OYNADIĞIM--! (OYNUYORUM YANİ YANLIŞ YÜKLEME HATALI YÜKLEME VS. ALAKASI YOK YANİ)
OYUN 264 MB
NE İŞ???
[/size]

Bak kardeşim. Bu oyun bizzat benim tarafımdan denenenip burada paylaşılmıştır. Şimdi yine denedim çalışıyor linkler. İçinde ne var dediysem vardır, ne yok dediysem de yoktur. Oyun tam sürüm, içinde serial var. Winrar ' dan çıkarmayı bilmeyip gelip burada ahkam kesmeyin, millete yanlış bilgi vermeyin.

yaw arkadasım cd istiyor bu daemon da acma dosyası cıkmadı ıcınde :S bi baksan nasıl yaptıgını bana da bi anlatsan....