Normal oyuna Ls 2009-Gold yamaları yükleyin

Arkadaşlar zaten gold paketinde olan biten hepsi bu yamalar.Haritada çok fazla birşey yok..Orginal harita İsteyene haritayıda up-load edebilirim .Versiyon almancadır.

aotgjs.png

b6x6c6.png

v6nj7l.jpg

http://www4.zippyshare.com/v/42591835/file.html

Ynt: Normal oyuna Ls 2009-Gold yamaları yükleyin

makmak link=topic=29061.msg243880#msg243880 date=1264181960' Alıntı:
elturco sen bu işi çözmüşsün helal olsun

Oyun bize gelmez ise biz ona gideriz..Baktım crack istiyor bende böyle çözdüm.Ama en güzel tarafı mibzerler otomatik pilotta sorunsuz ve tam kenar çizgilerinde ekim yapmaktadır.

kRnbL_59 link=topic=29061.msg244683#msg244683 date=1264415454' Alıntı:
konuyu acan arkadas bıraz daha ılgi ve alaka lütfün ? qüzel paylaşım

Yaşadığınız sorunların detayını bildirmesseniz elimden birşey gelmez..Genelde ben form'a yüklediğim yama ve modların %95 ve üzerini kendi pc 'de test ettikten sonra paylaşırım...

Bu nedenle sorun yaşamadım ve paylaştım..

Eğer almanca vers.kullanıp ing. yama yüklerseniz sorun yaşanır..yada tersi olursa sorun yaşarsınız.Çeşitli nedenler olabilir eğer forumda detaylı arama yaparsanız bulabilirsiniz yinede olmassa pm atın çözmeye çalışırım..
Size bir örnek vereyim:yüklediğim bir haritada kullandığım traktör çift lastik olabilirken diğer bir haritada bu özelliğini kullanamıyorum..işte size bir hata bunun gibi nedenlerden dolayı kullanamayabilirsiniz..

Aşağıda; Editlemiş olduğum horsc mibzer videosu..Sanırım konuya bu kadar ilgi yeterlidir..

http://www.dailymotion.com/video/xbzi7l_horsch-sowingmachiner-for-ls2009_videogames

hata oyunu açtığımızda p tuşuna bastığımızda yada hareket tuşlarından birine bastığımızda araçlar çalışmıyor söylendiği gibi yapıyorum ama oyuna girdğimde p ile araç almak istiyorum market açmıyor W ile traktörü hareket ettirmek istiyorum hareket etmiyor tab tuşuna basıp araç değiştirmek istiyorum yanıt vermiyor bunun gibi sorunlar daha açıklayıcı nasıl olunur bilmem

Aresya06 link=topic=29061.msg245227#msg245227 date=1264569342' Alıntı:
hata oyunu açtığımızda p tuşuna bastığımızda yada hareket tuşlarından birine bastığımızda araçlar çalışmıyor söylendiği gibi yapıyorum ama oyuna girdğimde p ile araç almak istiyorum market açmıyor W ile traktörü hareket ettirmek istiyorum hareket etmiyor tab tuşuna basıp araç değiştirmek istiyorum yanıt vermiyor bunun gibi sorunlar daha açıklayıcı nasıl olunur bilmem

Yukarda yaşamış olduğun sorunu yüklemiş olduğum bir haritada yaşadım ve başka harita yükledim ama sendeki sorun haritadamı bilemiyorum dediğim gibi ben şu an orginal harita (21 çeşit ürünlü olan)kullanıyorum ve bazı romörklerin alınmasının haricinde sorun yok

ben golduda kurdum ayrı olarak şu an ikisinide rahat oynuyorum bu konunun başında anlatılanları yaptığımda bu hatalar oluşuyordu şimdi ikisinide ayrı ayrı oynuyorum sorun yok bende sen gibi 21 çeşit oynuyorum ancak biçemediğim ürünleri çıkarttım ve öyle oynuyorum