trakyada arıyorum

Ynt: trakyada arıyorum

edirnenin keşan ilçesinde geçerken gördüm var bi tane 398 sanırım şahsuvaroğlunda duruyor ana yol üzerinde
05062010001.jpg

05062010.jpg

bu 398 bizim398 dayımların 398 bunu sattılar 0 jon deere 6225 aldılar bunu sattıklarına pişmanlar jhon deereyi aldıklarınada pişmanlar çünkü çok yakıyor jd . 398 az yakıyodu ve güzel çekiyordu.

telefonla çektim valla fotoları

takasa 50 bin lira filan diyordu ama tam o larak bilmiyorum iştede çeltik yeri hazırlıyordu buğday hasadına öyle ben kendimi bildm bileli dayımda bu traktör vardı çocukluğum bu traktör üzrinde geçti satarken bile biz yıkadık amca oğluyla kışın karda hep bu açardı yolları bizim köyde bu motorun üstüne motor yoktu sana öyle diyeyim ama git gör her yeri sapasağlam deil bide balyada koşturuyordu balya zamanı benim bildiğim 1 - 2 kere rektefe gördü ama gerisini bilmiyorum tek kelimeyle ölüsü bile çekiyo bunun

şimdi dayıma bunun fotolarını gözterice diyo bana tank bu tank ölüsü gidiyo diyordu

o zaman bana yaramaz bu motor :D çeltik te koşturduysa içi boşalmıştır Hüseyin. Fakat aldıkları 6225 de güzel motor sıfır olduğu için yakabilir fakat zaman geçtikçe 400-500 saati aşınca düzelir yakıtı

doganbey1 link=topic=29120.msg281669#msg281669 date=1277156457' Alıntı:
o zaman bana yaramaz bu motor :D çeltik te koşturduysa içi boşalmıştır Hüseyin. Fakat aldıkları 6225 de güzel motor sıfır olduğu için yakabilir fakat zaman geçtikçe 400-500 saati aşınca düzelir yakıtı
inş düzelir yoksa satılcak mf 5455 filan alıcak jd de hızda var yolda denedik 44.5 gösteriyordu ibre dijital olar analog 45 -46 gidip geliyordu 110 saat filan olmuştu motor ama

hks666 link=topic=29120.msg281665#msg281665 date=1277155644' Alıntı:
takasa 50 bin lira filan diyordu ama tam o larak bilmiyorum iştede çeltik yeri hazırlıyordu buğday hasadına öyle ben kendimi bildm bileli dayımda bu traktör vardı çocukluğum bu traktör üzrinde geçti satarken bile biz yıkadık amca oğluyla kışın karda hep bu açardı yolları bizim köyde bu motorun üstüne motor yoktu sana öyle diyeyim ama git gör her yeri sapasağlam deil bide balyada koşturuyordu balya zamanı benim bildiğim 1 - 2 kere rektefe gördü ama gerisini bilmiyorum tek kelimeyle ölüsü bile çekiyo bunun

şimdi dayıma bunun fotolarını gözterice diyo bana tank bu tank ölüsü gidiyo diyordu

balyada çalışınca rektefemi gördü :S balya bu motoru o kadar yoramaz kardeş Celtik işinden felan görmüştür...Dağ gibi motora balya koymaz....