HAVUC TARLASI 6 MOTORLA CIKMADI

Ynt: HAVUC TARLASI 6 MOTORLA CIKMADI

arkadaşlar biraz kısa ama idare eder 6 motorda hakkını verdi ama cıkmadı o bölümü cekilemedi camurdan ve traktörler izden cıkamadı ilerden geniş yerden döndüler döndüler

manas link=topic=29131.msg244553#msg244553 date=1264360649' Alıntı:
paylaşım ıcın sagol havuc demek rezıllık demek desene
nerden buldunuz 6 cıftcekerı ya
evet cokk hemde 4 dü mal sahibinin biri gözükmüyor iki samede 130 luk kasabadan arkadaşı 190 samede belediyenin onun resimleride paylaşımı vercem

poyrazatif link=topic=29131.msg244559#msg244559 date=1264361190' Alıntı:
Allah kolaylık versin işiniz zormuş.Hiç havuç tarımı görmemiştim demek böyle zor
amin cümlemize yardımcı olsu daha cok paylaşılacak şey var ama elini tlf degemiyosun her yerin camur insan oglunun pasif kaldıgı olay işte
poyrazatif link=topic=29131.msg244559#msg244559 date=1264361190' Alıntı:
Allah kolaylık versin işiniz zormuş.Hiç havuç tarımı görmemiştim demek böyle zor
alipasalierkan link=topic=29131.msg244560#msg244560 date=1264361384' Alıntı:
Güzel paylaşım. Devamı olsaymış daha güzel olacakmış. İleriki zamanlarda daha uzun vidyolarda gelir inş.
amin cümlemize yardımcı olsu daha cok paylaşılacak şey var ama elini tlf degemiyosun her yerin camur insan oglunun pasif kaldıgı olay işte yorumlarınız için tşk ler

kolay gelsin ,anlamadığım bişey var bu kamyonun o çamurda ne işi var...lahanada bizde byle uğraşıyoruz ama kamyon sağlam yerde duruyor...keza aynı şeker pancarındada öyle...römorklarla dışarı silo yapıyoruz...kepçeyle yüklüyoruz...tabiki on traktör taksanız yine çıkmaz kuruda olsa çekme halatı dayanmaz veya kamyonun önü kopar................+ rep benden

guzel paylasım ama traktorlerı on one baglamak bence mantıklı degıl o traktorlerden 3 tanesı o kamyonu cıkarırdı kamyonun onune 2 halat baglıcan traktorlerın 2 sı yan yana cekecek bı tane de atkadan ıttırecek bak o kamyon nasıl cıkıyor benım masseyın onunde tampon vardı cıkmayan kamyona arkadan dayanıyordum traktorun butun yuku arka tekerlere bınıyordu on tekerler havada gıdıyordu ama dokum u kırdım yalan degıl tampon cok saglamdı hatta ilgilenen mf 285 kulllanıcılarına sata bılırım ısteyene foto larını yollarım mf yı satarken söktümm

samsunbafra link=topic=29131.msg244566#msg244566 date=1264362414' Alıntı:
kolay gelsin ,anlamadığım bişey var bu kamyonun o çamurda ne işi var...lahanada bizde byle uğraşıyoruz ama kamyon sağlam yerde duruyor...keza aynı şeker pancarındada öyle...römorklarla dışarı silo yapıyoruz...kepçeyle yüklüyoruz...tabiki on traktör taksanız yine çıkmaz kuruda olsa çekme halatı dayanmaz veya kamyonun önü kopar................+ rep benden
tşk sayın abi o kamyon hauc cekiyor tarladan cıkış orası orda kalmış işte

dolcevita link=topic=29131.msg244579#msg244579 date=1264364955' Alıntı:
tşk sayın abi o kamyon hauc cekiyor tarladan cıkış orası orda kalmış işte
mesela..benim paylaşımlarımı görmüşsündür...tır lara yükleme yapıyoruz bırak çamuru ...yaş yere bile çekemiyoruz kamyonu...

cevo link=topic=29131.msg244571#msg244571 date=1264363884' Alıntı:
guzel paylasım ama traktorlerı on one baglamak bence mantıklı degıl o traktorlerden 3 tanesı o kamyonu cıkarırdı kamyonun onune 2 halat baglıcan traktorlerın 2 sı yan yana cekecek bı tane de atkadan ıttırecek bak o kamyon nasıl cıkıyor benım masseyın onunde tampon vardı cıkmayan kamyona arkadan dayanıyordum traktorun butun yuku arka tekerlere bınıyordu on tekerler havada gıdıyordu ama dokum u kırdım yalan degıl tampon cok saglamdı hatta ilgilenen mf 285 kulllanıcılarına sata bılırım ısteyene foto larını yollarım mf yı satarken söktümm
kardeş o izden başka yere cıkamıyor motorlar kendini cıkaramıyor orda arka gecmesi imkansız önüne taktınmı araka na dönemsiin ilerden boş ve kuru yerden dönecen tren rayı gibi anlıcan orası yorum içinde tşk

demek ki bizim buralarda kalsa bu kamyon.hıdırellez e kadar tarlada bekleyecek...bizim buralarda nerede bulacan bu kadar büyük motoru.belki paletli dozerle falan çıkardı.