servet ile nimet evlendi.çocukları kısmet oldu.hade bereketli olsun:)

Ynt: servet ile nimet evlendi.çocukları kısmet oldu.hade bereketli olsun:)

servet kesin gücüyle etkiledi nimeti.Allah aynı garaj da eskitsin.depolarında mazot eksik olmasın.inşallah sayın başbakanın dediği gibi 3 çocuk yaparlar.bu nimeti kız ikenden tanırım.bir turbo farkım var diye bereketi hep aşağılardı.inşallah o huylarında vaz geçer.

bereket ondan ufak ama birbirlerini hiç çekemezler Ali abi.bunlar böyle işte o kadar dedim bunların anne babalarına yapmayın böyle bunlar ileride çok can yakar.gençleri peşlerinden sürükler diye ama dinlemediler.ee şimdidide gençler peşlerinden ayrılmıor.bir bekar bereket kaldı onuda eversek:))

doganbey1 link=topic=29150.msg244738#msg244738 date=1264419587' Alıntı:
bereket ondan ufak ama birbirlerini hiç çekemezler Ali abi.bunlar böyle işte o kadar dedim bunların anne babalarına yapmayın böyle bunlar ileride çok can yakar.gençleri peşlerinden sürükler diye ama dinlemediler.ee şimdidide gençler peşlerinden ayrılmıor.bir bekar bereket kaldı onuda eversek:))
ona da çift çeker bir bahçeci yakışıyor.yanlız çift çeker bunu ezer.kılıbık olur diye korkuyorum...

bakarsın bi yabancı uyrukluya veririz ama onuda bereket iatemiyor illaa TÜRK olacak diyor.

evet % 100 yerli olmalı...hattatların 55 liğine gövdesinde biraz yağ gördü o pasaklı diye tuturdu.kendin nesin.garajında fendt resimleri vr ben gördüm...

nforcer link=topic=29150.msg244837#msg244837 date=1264441532' Alıntı:
paylaşım için teşekürler..armut dibine düşer :D
ismail ne yapacan anasına bubasına benzemiş
baglan33 link=topic=29150.msg244844#msg244844 date=1264442532' Alıntı:
Allah bir tarlada koçatsın bari mutlu mesut bahtiyar olsunlar eline sağlık güzel paylaşım
amin abi inşallah ayrılmazlar mutlu mesut olurlar.hepinize yorumlar için teşekkür ederim